bDZMfWPp
Hockey Stars ikona

Hockey Stars

Strona głównaiOSGrySportoweHockey Stars
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hockey Stars to gra dla miłośników sportowej rozrywki, łącząca w sobie elementy cymbergaja i hokeja na lodzie.

bDZMfWPr

Gra oferuje wciągającą, szybką rozgrywkę. Możemy skorzystać z kilku trybów zabawy: pojedynek, gierki z zadaniami do wykonania oraz grę z wybranymi znajomymi. Te tryby zabawy wymagają połączenia z internetem, w trybie offline skorzystamy z możliwości przeprowadzenia treningu.

W grze trafiamy na plansze, które odzwierciedlają taflę lodu do hokeja. Mechanika zabawy przypomina zaś tę znaną z cymbergaja: mamy pięciu zawodników, którzy służą do odbijania krążka. Cel jest prosty: strzelać gole przeciwnikowi. Decyduje liczba bramek przewidziana w zasadach gry na danej planszy: niekiedy wystarczą dwa gole, innym razem cztery.

Zabawa na każdej z plansz wymaga opłacenia wpisowego w wirtualnej walucie. Zwycięzca zgarnia całą pulę, a zarobione pieniądze można użyć np. do kupienia nowych taktyk lub lepszych drużyn.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności. Ułatwiają one zabawę, pozwalając wykorzystać prawdziwą walutę do zakupu usprawnień w Hockey Stars. Możemy kupić nie tylko wirtualne złote monety, ale też nowe rodzaje taktyki oraz nowe drużyny (o lepszych wskaźnikach niż zespół, którym kierujemy na początku).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMiniclip.com
Liczba pobrań56
Data aktualizacji25 cze 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Hockey Stars ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZMfWPW
bDZMfWQn