bDZCPghx
Hotspot Shield Free VPN Proxy ikona

Hotspot Shield Free VPN Proxy8.5.0

Strona głównaAndroidBezpieczeństwoKlienty VPNHotspot Shield Free VPN Proxy
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hotspot Shield Free VPN Proxy to aplikacja dzięki której możemy zabezpieczyć nasze połączenie podczas korzystania z otwartych sieć Wi-Fi, a także skorzystać z usług, które normalnie nie są dostępne dla naszego regionu.

bDZCPghz

Hotspot Shield pozwala na połączenie z wirtualną siecią w taki sposób, by adres IP, pod jakim będzie widoczne połączenie, pochodził z wybranego kraju. W ten sposób można obejść blokady geograficzne i dostać się do stron ocenzurowanych. Lista krajów zawiera kilkanaście pozycji. Ponadto tunel jest szyfrowany, dzięki czemu transmisja danych będzie zabezpieczona przed wieloma typami podsłuchu, co jest szczególnie cenne przy korzystaniu z publicznych hotspotów.

Aplikacja posiada spore możliwości co do konfiguracji jej działania, w zależności od konkretnego rodzaju połączenia czy też odwiedzanych stron. Z jej poziomu możemy także sprawdzić ilość przesłanych i pobranych danych. Interfejs jest czytelny, trudno go jednak nazwać ładnym. Choć nie jest to element najważniejszy w tego typu programach, konkurencyjne aplikacje potrafią zadbać także o niego.

Hotspot Shield w wersji darmowej wyświetla pełnoekranowe reklamy w oknie programu, ma też ograniczenia co do bardziej zaawansowanych opcji. Można je usunąć kupując abonament na usługę. Możliwości konta premium można testować przez kilka dni.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Liczba pobrań798
Data aktualizacji10 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaTestowa (shareware)
Hotspot Shield Free VPN Proxy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZCPgie
bDZCPgiv