AndroidBezpieczeństwoKlienty VPNHotspot Shield Free VPN Proxy
Hotspot Shield Free VPN Proxy ikona

Hotspot Shield Free VPN Proxy10.16.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hotspot Shield Free VPN Proxy to aplikacja dzięki której możemy zabezpieczyć nasze połączenie podczas korzystania z otwartych sieć Wi-Fi, a także skorzystać z usług, które normalnie nie są dostępne dla naszego regionu.

Hotspot Shield pozwala na połączenie z wirtualną siecią w taki sposób, by adres IP, pod jakim będzie widoczne połączenie, pochodził z wybranego kraju. W ten sposób można obejść blokady geograficzne i dostać się do stron ocenzurowanych. Lista krajów zawiera kilkanaście pozycji. Ponadto tunel jest szyfrowany, dzięki czemu transmisja danych będzie zabezpieczona przed wieloma typami podsłuchu, co jest szczególnie cenne przy korzystaniu z publicznych hotspotów.

Aplikacja posiada spore możliwości co do konfiguracji jej działania, w zależności od konkretnego rodzaju połączenia czy też odwiedzanych stron. Z jej poziomu możemy także sprawdzić ilość przesłanych i pobranych danych. Interfejs jest czytelny, trudno go jednak nazwać ładnym. Choć nie jest to element najważniejszy w tego typu programach, konkurencyjne aplikacje potrafią zadbać także o niego.

Hotspot Shield w wersji darmowej wyświetla pełnoekranowe reklamy w oknie programu, ma też ograniczenia co do bardziej zaawansowanych opcji. Można je usunąć kupując abonament na usługę. Możliwości konta premium można testować przez kilka dni.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań880
Data aktualizacji8 lip 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaTestowa (shareware)
Hotspot Shield Free VPN Proxy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)