bDZDgiRh
Hotspot Shield ikona

Hotspot Shield10.14.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Hotspot Shield jest niewielką aplikacją umożliwiającą anonimowy dostęp do Internetu.

bDZDgiRj

To prosty w użyciu program, dzięki któremu połączenie z publicznym punktem dostępowym w kawiarni, hotelu lub na lotnisku, nie będzie narażone na ataki typu Sidejacking. Hotspot Shield tworzy połączenie VPN między komputerem a punktem dostępowym. Ten szyfrowany tunel nie daje żadnej szansy osobom trzecim, które mogą próbować „podsłuchać” przesyłaną pocztę, hasła, wiadomości IM czy cokolwiek innego, co akurat przesyłamy w Internecie. Hotspot Shield zabezpiecza połączenia za pomocą szyfrowania HTTPS, a także współpracuje z sieciami przewodowymi. Ponadto dzięki programowi można ukryć swój adres IP.

Po zainstalowaniu aplikacja dostępna jest z poziomu paska menu. Klikając zakładkę Preferencje możemy przekonać się jaki jest przydzielony nam adres IP, prędkość połączenia, adres serwera VPN, a także czas połączenia.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Kup pełną wersję
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Hotspot Shield 10.14.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.222 oceny
Liczba pobrań103 323
Data aktualizacji8 kwi 2021
Rozmiar pliku19.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Hotspot Shield ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZDgiRO
bDZDgiSf