HotZlot 2010 rozpoczęty!

HotZlot 2010 rozpoczęty!

Redakcja
09.07.2010 12:00

Właśnie rozpoczął się HotZlot 2010 - czwarte spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT oraz Gamikaze. Udział w Zlocie bierze około 160 osób.

Tegoroczny HotZlot potrwa do 11 lipca. W tym roku gości nas czterogwiazdkowy Zamek na Skale położony w sercu Kotliny Kłodzkiej. Agenda Zlotu od świtu do późnej nocy wypełniona jest mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Na miejscu zorganizowaliśmy kafejkę internetową, rozgrywki w gry, wystawy ciekawego sprzętu, w trakcie Zlotu nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotni wieczór. Tradycyjnie już, spotkanie to jest dla Was praktycznie bezpłatne - pobieraliśmy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa. Chętni będą mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt do poniedziałku 12 lipca.

Tym, którzy nie mogą być z nami w tym wyjątkowym miejscu podczas Zlotu gorąco polecamy wirtualne uczestnictwo za pośrednictwem uruchomionej już kilka dni temu relacji na żywo. Mogą ją współtworzyć wszyscy uczestnicy Zlotu, wrzucając "na gorąco" zdjęcia i komentując zlotowe wydarzenia. Dla uczestników HotZlotu, którzy aktywnie będą dzielić się swoimi wrażeniami zarówno przed, jak i w trakcie imprezy przygotowaliśmy niespodziankę. Wszystkie zdjęcia opublikowane przez uczestników wezmą udział w konkursie FujiFilm, a zwycięzca otrzyma aparat fotograficzny FujiFilm FinePix F110fd.

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Vobis. Oficjalnymi partnerami Zlotusą także: Belkin, Fujifilm, Kingston, Opera Software, Sony Creative Software, Symantec, Telekomunikacja Polska oraz Vyatta. Ponadto, jako partnerzy dodatkowi w Zlot zaangażowali się: ACSUG, Gigabyte, Grandstream, Icon7, IQ Publishing, IVO Software, PLIX i Wacom. Wszystkim partnerom gorącodziękujemy za włączenie się w tą imprezę.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)