HotZlot 2010 w obiektywie kamery

HotZlot 2010 w obiektywie kamery

Redakcja
19.07.2010 22:03, aktualizacja: 30.07.2010 19:54

Prezentujemy wideorelację z HotZlotu 2010 - czwartego spotkania czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT oraz Gamikaze, które odbyło się w dniach 9-11 lipca i w którym wzięło udział ponad 160 osób.

W tym roku gościł nas czterogwiazdkowy Zamek na Skale położony w sercu Kotliny Kłodzkiej. Agenda Zlotu od świtu do późnej nocy wypełniona była mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Na miejscu zorganizowaliśmy kafejkę internetową, rozgrywki w gry, wystawy ciekawego sprzętu, w trakcie Zlotu nie zabrakło również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Integracyjny charakter imprezy zwieńczyło spotkanie przy grillu i piwie w sobotni wieczór. Chętni mogli też skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt do poniedziałku 12 lipca. Wszystko to udokumentowało czujne oko naszej kamery, co zobaczyć można poniżej lub w kilku wersjach pobrać bezpośrednio na dysk.

This text will be replaced var so = new SWFObject('http://storage.dobreprogramy.pl/video/player/player.swf','ply','480','294','9','#000000'); so.addParam('allowfullscreen','true'); so.addParam('allowscriptaccess','always'); so.addVariable('file','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010-360p.mp4'); so.addVariable('image','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010.jpg'); so.addVariable('provider','http'); so.addVariable('plugins','hd-1'); so.addVariable('hd.file','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010-720p.mp4'); so.write('mediaspace');Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu byli: Intel, Microsoft i Vobis. Oficjalnymi partnerami Zlotubyli także: Belkin, Fujifilm, Kingston, Opera Software, Sony Creative Software, Symantec, Telekomunikacja Polska oraz Vyatta. Ponadto, jako partnerzy dodatkowi zaangażowali się: ACSUG, Gigabyte, Grandstream, Icon7, IQ Publishing, IVO Software, PLIX i Wacom. Wszystkim partnerom gorącodziękujemy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)