HotZlot 2012 za trzy dni, od dziś fotorelacja na żywo!

Redakcja

10.07.2012 14:52, aktual.: 10.07.2012 20:25

Już dzisiaj zapraszamy Was do śledzenia fotorelacji „na żywo” z przygotowań do HotZlotu 2012, który odbędzie się w dniach 13-15 lipca w Zamku na Skale w Kotlinie Kłodzkiej, niedaleko Lądka Zdrój.

Tak jak w poprzednich latach, z przyjemnością udostępniamy Wam mikrobloga HotZlotu z fotorelacją niemal na żywo. Na stronie dobreprogramy.pl/HotZlot każdy uczestnik może publikować krótkie informacje wraz ze zdjęciami związane ze Zlotem. Redakcja będzie dzielić się wrażeniami ze zmagań z przygotowaniami już od dzisiaj, uczestników zapraszamy do publikowania swoich zdjęć i przemyśleń od jutra. Mamy nadzieję, że relacja przybliży wydarzenia w Zamku na Skale wszystkim, którzy nie mogli wziąć udziału w Zlocie. Liczymy też na jeszcze większą niż poprzednio dynamikę relacji dzięki udostępnionej w tym roku możliwości szybkiej publikacji zdjęć z krótkimi podpisami wprost z Waszych smartfonów. Szczegóły przesłaliśmy uczestnikom HotZlotu w wiadomości e-mail zawierającej szczegóły organizacyjne.

Oczywiście relacja nabierze tempa i rumieńców dopiero w dniu rozpoczęcia imprezy - w piątek, 13 lipca, jednak już teraz zapraszamy wszystkich do jej śledzenia. Zapraszamy również uczestników do relacjonowania przygotowań i podróży na HotZlot, a także do intensywnego dzielenia się wrażeniami ze Zlotu ze wszystkimi czytelnikami. Jeśli natomiast nie mogliście wziąć udziału w tegorocznym HotZlocie, warto być z nami choćby duchem i podzielić się swoimi komentarzami do zdjęć i wpisów uczestników. Wszyscy zalogowani użytkownicy mogą też głosować na zdjęcia, tak abyśmy na koniec HotZlotu mogli wybrać te najlepsze, najciekawsze i najbardziej nietypowe ;-)

Podczas tegorocznego HotZlotu udział weźmie 160 osób. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym. Planujemy prezentacje nowości sprzętowych, wystawę starych komputerów oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Udział w Zlocie jest praktycznie bezpłatny (pobieramy jedynie 50 zł symbolicznej opłaty rejestracyjnej) gwarantując nie tylko noclegi i pełne wyżywienie, ale i cały szereg innych atrakcji — m.in. imprezę integracyjną przy grillu i piwie czy zestaw atrakcyjnych gadżetów. Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Samsung. Oficjalnymi partnerami Zlotu są: GG, Magix, Opera Software, Panda Security i Transcend. Spotkanie wspierają ponadto: Belkin, Hama, IQ Publishing, Mophie, Sapphire i Techland.

Więcej informacji na temat tegorocznego HotZlotu można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Zachęcamy też do zapoznania się z podsumowaniami trzech ostatnich edycji: 2011, 2010 i 2009.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)