HotZlot 2013 coraz bliżej!

HotZlot 2013 coraz bliżej!

Redakcja
23.06.2013 16:00, aktualizacja: 25.07.2013 13:21

Tegoroczny HotZlot, czyli siódme już spotkanie naszych czytelników, zbliża się wielkimi krokami. Właśnie uruchomiliśmy oficjalną stronę imprezy i rozpoczynamy odliczanie do 26 lipca!Kontynuując „zamkową tradycję”, w tym roku gościć nas będzie przepiękny Zamek Kliczków położony w sercu malowniczych Borów Dolnośląskich. Miejsce to od pierwszej chwili zachwyca zabytkową architekturą, historycznymi wnętrzami, bajkowym dziedzińcem i rozległym parkiem. Czuć tu oddech historii i atmosferę prawdziwego zamku. Jednocześnie rozbudowana infrastruktura jest w stanie sprostać naszym wyśrubowanym wymaganiom. Do dyspozycji zlotowiczów będzie basen, sauny, centrum fitness i szereg innych atrakcji. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i znaczną część Zlotu będziemy mogli spędzić na świeżym powietrzu korzystając z uroków zamkowego dziedzińca i parku.

350038844466423745

Jaka będzie tegoroczna edycja? Sześć dotychczasowych HotZlotów ustawiło poprzeczkę bardzo wysoko, ciężko będzie więc czymś Was zaskoczyć w tym roku ;) Na pewno nie zrezygnujemy z wypracowanej przez lata merytoryczno-integracyjnej formuły spotkania. Trzy dni HotZlotu wypełnią więc zarówno sesje techniczne, dyskusje i wystawy sprzętu, jak i rozgrywki, zabawy oraz tradycyjna impreza przy grillu i piwie. Szykujemy także kilka niespodzianek :) Udział w HotZlocie pozostanie praktycznie bezpłatny dla uczestników. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę rejestracyjną w wysokości 50 zł, zapewniając wszystkim uczestnikom noclegi, pełne wyżywienie i cały szereg atrakcji. Dodatkowo, za niewielką opłatą będzie można przedłużyć pobyt do 29 lipca, w ramach tzw. programu rozszerzonego.

W tym roku planujemy udział 200 osób (liczba ta jest uwarunkowana możliwościami noclegowymi hotelu). Zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie udziałem w takim spotkaniu będzie znacznie większe, jednak przy oglądalności dobrychprogramów sięgającej 7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie, jakiego obiektu byśmy nie wybrali, zawsze będzie za mały. Spotkanie kierujemy zatem przede wszystkim do najbardziej aktywnych czytelników, którzy wyróżniają się ciekawymi wpisami na blogu, recenzjami, wartościowymi komentarzami, postami na forum czy zgłoszeniami interesujących programów. Wystosujemy do nich imienne zaproszenia uprawniające do priorytetowej rejestracji, dziękując im w ten sposób za wkład w rozwój portalu. Chęć udziału będzie mógł jednak zgłosić każdy — część miejsc zostanie rozdzielona w drodze losowania, tak aby wszyscy mieli szansę. Zapraszamy!

Rejestracja na HotZlot rozpocznie się 24 czerwca i będzie przebiegać dwuetapowo. Do 30 czerwca rejestrować będą mogły się osoby, które otrzymają wspomniane zaproszenia. Od 1 do 6 lipca rejestracja zostanie otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Losowanie planowane jest na 7 lipca.

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Samsung. HotZlot wspierają ponadto: BitDefender, Citi Interactive, Magix, TB Clean, TP-Link i Zotac. To właśnie dzięki tym wszystkim firmom będziemy w stanie zorganizować dla Was tegoroczny HotZlot! Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniami ostatnich edycji: 2012, 2011, 2010 i 2009.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (209)