bErWPiyJ
HTML To PDF ikona

HTML To PDF1.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

HTML To PDF to niewielkie i dostępne za darmo narzędzie, za pomocą którego przekonwertujemy witryny WWW i dokumenty napisane w języku HTML na znany i nadal bardzo popularny format dokumentów PDF.

bErWPiyL

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nie sprawi problemu nawet osobom niezbyt obeznanym w technikach komputerowych, a to dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, który w przejrzysty sposób prezentuje wszystkie niezbędne informacje. Pierwszym krokiem przy konwersji jest oczywiście wskazanie pliku źródłowego, który następnie możemy podejrzeć przed przystąpieniem do wykonania operacji. Jeśli nie mamy zastrzeżeń co do tego, jak wygląda dokument na podglądzie, wystarczy po prostu wcisnąć przycisk odpowiedzialny za rozpoczęcie konwersji.

Nieco bardziej zaawansowani użytkownicy zaś mogą dodatkowo wykorzystać wbudowany edytor HTML, który pozwala na modyfikację kodu dokumentu, pozwalając tym samym osiągnąć większą kontrolę nad tym, jak wyglądać będzie finalny efekt pracy programu. Proces ładowania plików oraz samej konwersji jest szybki i bezproblemowy.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
HTML To PDF 1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentJoshua BeNas
Liczba pobrań1 799
Data aktualizacji22 lip 2015
Rozmiar pliku1.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
HTML To PDF ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bErWPizH