bEiGEGid
HTTPS Everywhere ikona

HTTPS Everywhere2020.8.13

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

HTTPS Everywhere to niewielkie i bardzo proste w obsłudze rozszerzenie dla najpopularniejszych przeglądarek internetowych (Firefox, Google Chrome, Opera), które zabezpiecza użytkownika m.in. przed kradzieżą poufnych danych.

bEiGEGif

Zasada działania HTTPS Everywhere jest prosta i polega na wymuszaniu na przeglądarce stosowania szyfrowanego protokołu HTTPS podczas otwierania wielu popularnych stron internetowych. W praktyce wygląda to tak, że plugin zmienia odwołania z HTTP na HTTPS i pozwala na bezpieczne przeglądanie wielu (obsługiwanych) witryn. Jeśli jednak protokół SSL nie będzie wspierany przez serwer to przeglądarka skorzysta ze standardowego protokołu HTTP.

Rozszerzenie po instalacji dostępne jest w formie ikony w górnej części okna przeglądarki (nieopodal pola wyszukiwarki). Z jej poziomu możemy włączyć/wyłączyć reguły ochrony, a także wyświetlić pełny ich spis i przywrócić ustawienia domyślne. HTTPS Everywhere pozwala również na automatyczne blokowanie wszystkich nieszyfrowanych prób połączeń.

Uwaga!

  • Domyślnie pobierana jest wersja rozszerzenia dla Firefoksa. Edycje dla pozostałych przeglądarek dostępne są z poziomu listy 'wszystkie wersje'.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Wszystkie wersje
HTTPS Everywhere 2020.8.13wersja stabilna (32-bit)
HTTPS Everywherewersja dla Google Chrome
HTTPS Everywherewersja dla Opery
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Liczba pobrań1 802
Data aktualizacji18 sie 2020
Rozmiar pliku1.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
HTTPS Everywhere ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiGEGjb