AndroidAkcesoriaPrzechowywanie w chmurzehubiC
hubiC ikona

hubiC

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HubiC to niewielka aplikacja do obsługi usługi przechowywania danych w chmurze o takiej samej nazwie, oferowanej przez francuskiego giganta usług hostingowych, firmę OVH. Dzięki aplikacji, użytkownik uzyskuje dostęp do danych przechowywanych na serwerach firmy za pośrednictwem urządzenia mobilnego z dowolnego miejsca.

Aby skorzystać z usługi, użytkownik musi zalogować się na swoje konto, w którym posiada jeden z płatnych planów, lub też wariant bezpłatny o pojemności 25 GB. Po zalogowaniu, użytkownik może przeglądać zasoby konta, tworzyć nowe foldery, a także wysyłać na serwer dokumenty, zdjęcia i inne pliki. Niestety aplikacja w wersji mobilnej nie pozwala na edycję już istniejących folderów, ich przenoszenie lub zmianę nazwy. Na szczęście nie zabrakło opcji publikacji – po zaznaczeniu interesującego elementu, tworzony jest specjalny skrócony link do udostepnienia poprzez email, sms lub inne formy komunikacji.

Poprzez ustawienia, możliwe jest przejście do odpowiedniej strony i wykupienie innego, większego pakietu danych. Wśród ustawień aplikacji hubiC znajdziemy również możliwość wyświetlania miniatur, a także plików ukrytych, które domyślnie nie są pokazywane. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, użytkownik może zablokować dostęp do aplikacji 4-cyfrowym kodem bezpieczeństwa, wymaganym przy każdym jej uruchomieniu. Klient chmury pozwala także na automatyczne wgrywanie do niej zdjęć wykonywanych aparatem urządzenia. Aplikacja jest udostępniana za darmo, posiada interfejs w języku polskim.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentOVH
Liczba pobrań143
Data aktualizacji16 lut 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
hubiC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)