Husqvarna wprowadza aplikację na Apple Watch do sterowania kosiarkami #prasówka

Husqvarna wprowadza aplikację na Apple Watch do sterowania kosiarkami #prasówka

Husqvarna wprowadza aplikację na Apple Watch do sterowania kosiarkami #prasówka
Łukasz Maślanka
18.03.2016 13:35

Zaledwie jednym palcem możemy zarządzać pracami związanymi z koszeniem i pielęgnacją trawy w ogrodzie. Posiadacze automatycznych kosiarek Husqvarna Automower 320, 330X i 450X dzięki wprowadzonej na rynek aplikacji Automower Connect dla Apple Watch firmy Husqvarna mogą od dziś zarządzać, uruchamiać, planować, konfigurować i monitorować urządzenie za pomocą smartzegarka.

Dzięki aplikacji Automower Connect od firmy Husqvarna możliwe jest zdalne sterowanie kosiarką za pomocą zegarka. Koszenie trawnika jest możliwe poprzez wykorzystanie funkcji smartwatcha, bez względu na to, czy jesteśmy w pracy, na wakacjach, blisko czy też na drugim końcu świata.

Obraz

Husqvarna 21 lat temu wprowadziła na rynek kosiarkę Automower - pierwszego robota koszącego. Od tego czasu nieustannie udoskonalamy tę technologię. Dzięki aplikacji Automower Connect dla Apple Watch firma zapewnia użytkownikom automatycznych kosiarek zupełnie nową jakość pielęgnacji zieleni w ich ogrodach. W ten sposób umacniamy swoją pozycję lidera na rozwijającym się rynku robotów koszących - powiedział Olle Markusson, menedżer kategorii robotów koszących Husqvarna.

Aplikacja Automower Connect dostępna jest dla modeli Husqvarna Automower 320, 330X i 450X. Wyświetlacz umożliwia dostęp do następujących funkcji:

  • kontrolowanie (odbieranie informacji o bieżącym statusie robota koszącego i wysyłanie poleceń typu „Start”, „Stop” i „Zaparkuj”)
  • konfigurowanie (odczytywanie i zmiana ustawień automatycznej kosiarki, stosownie do aktualnych preferencji użytkownika)
  • bezpieczeństwo (odbieranie powiadomień o alarmach i namierzanie położenia robota koszącego w przypadku kradzieży)

Aplikację można pobrać nieodpłatnie ze sklepu App Store. Znaleźć ją można w kategorii Utilities (narzędzia).

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)