bDZNWLzF

HWiNFO Portable7.02

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HWiNFO Portable to niewymagająca instalacji wersja popularnego i przydatnego narzędzia służącego do identyfikacji i wykonywania prostych testów wydajności poszczególnych podzespołów w naszym komputerze.

bDZNWLzH

Program dostarcza szczegółowych informacji na temat zainstalowanego w komputerze procesora, płyty głównej, pamięci RAM, karcie graficznej i dźwiękowej, monitorze, napędach, portach itp., a częste jego aktualizacje zapewniają obsługę nawet najnowszych urządzeń i technologii.

HWiNFO Portable umożliwia także kontrolę temperatury na poszczególnych komponentach w komputerze (o ile producent wyposażył je w tzw. sensory) oraz wykonywanie prostych testów wydajności i porównywanie je z wynikami w bazie, osiągniętymi przez komputery o innych konfiguracjach sprzętowych. Wszelakie wyniki pracy mogą zostać zapisane w postaci pliku tekstowego, CSV, XML i HTML.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
HWiNFO Portable 7.02wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentMartin Malik
Liczba pobrań2 779
Data aktualizacji7 kwi 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZNWLAm
bDZNWLAD