Hydorah na weekend

Hydorah na weekend

Redakcja
18.06.2010 18:16

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy pozycję Hydorah - kosmiczną strzelaninę utrzymaną w klimacie tej kategorii gier z lat 80.

Niezachwiana od lat fabuła związana z realizacją stałej już misji dotarcia w możliwie najdalsze zakątki przestrzeni kosmicznej, zacięta walka z wrogimi jednostkami przeciwnika, statek-boss na zakończenie każdego układu, masa wybuchów, wystrzałów, różne rodzaje broni oraz bonusów - to niezmienne i trwale zapisane standardy dla gier tego gatunku, z którymi zetkniemy się również w Hydorah.

Grę Hydorah można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje wyścigów Blur oraz ModNation Racers - czyli takiego LittleBigPlanet na kółkach. Ponadto warto zapoznać się z zapowiedzią Bulletstorm, czyli nowej strzelanki robionej przez Polaków, jak też materiałem poświęconym japońskiej wersji No More Heroes: Heroes' Paradise.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Happy Wars na weekend
Happy Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (18)