Hydorah na weekend

Hydorah na weekend

Redakcja
18.06.2010 18:16

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy pozycję Hydorah - kosmiczną strzelaninę utrzymaną w klimacie tej kategorii gier z lat 80.

Niezachwiana od lat fabuła związana z realizacją stałej już misji dotarcia w możliwie najdalsze zakątki przestrzeni kosmicznej, zacięta walka z wrogimi jednostkami przeciwnika, statek-boss na zakończenie każdego układu, masa wybuchów, wystrzałów, różne rodzaje broni oraz bonusów - to niezmienne i trwale zapisane standardy dla gier tego gatunku, z którymi zetkniemy się również w Hydorah.

Grę Hydorah można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje wyścigów Blur oraz ModNation Racers - czyli takiego LittleBigPlanet na kółkach. Ponadto warto zapoznać się z zapowiedzią Bulletstorm, czyli nowej strzelanki robionej przez Polaków, jak też materiałem poświęconym japońskiej wersji No More Heroes: Heroes' Paradise.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)