r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iXpand Base archiwizuje dane ze smartfona podczaczas ładowania

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Western Digital Corporation rozszerzył dziś swoją wielokrotnie nagradzaną linię rozwiązań storage dla użytkowników smartfonów iPhone – prezentując urządzenie o nazwie SanDisk iXpandTM Base. Nowy produkt jest idealnym rozwiązaniem dla klientów chcących wygodnie backupować zdjęcia, wideo oraz kontakty z iPhone’a. Dzieki iXpand Base nie muszą oni zmieniać swoich przyzwyczajeń i wykonywać żadnych dodatkowych czynności – wystarczy, że podłączą iPhone’a do iXpand Base. Smartfon będzie wtedy ładowany, a dane automatycznie backupowane.

Wyniki ankiety pokazują, że dla 85% użytkowników iPhone’a smartphone ten jest podstawowym urządzeniem służącym do rejestrowania filmów i zdjęć. Oznacza to, że użytkownicy iPhone’ów generują coraz więcej danych i potrzebują nowych metod zarządzania nimi. By umożliwić im wygodne, regularne wykonywanie backupu, Western Digital połączył w jednym urządzeniu funkcje ładowania oraz wykonywania kopii zapasowej danych z iPhone’ów lub iPad’ów.

“Użytkownikom iPhone’ów bardzo zależy na bezpieczeństwie danych przechowywanych w tych urządzeniach – doskonale rozumieją potrzebę ich ochrony. Naszym priorytetem jest dostarczenie im wygodnych w obsłudze rozwiązań, takich jak np. iXpand Base, które idealnie wpasowują się w ich codzienne zwyczaje i nie wymają ich zmieniania. Nowy produkt pozwala wygodnie ładować smartfon i jednocześnie nigdy nie martwić się o utratę danych” – wyjaśnia Jim Welsh, senior vice president działu Client Solutions firmy Western Digital.

r   e   k   l   a   m   a

SanDisk iXpand Base oferuje do 256 GB2 przestrzeni dyskowej, dając tym samym użytkownikom odpowiednio dużo miejsca by przechować ich dane w najwyższej jakości, bez potrzeby płacenia za dodatkowe usługi chmurowe3. iXpand Base zaprojektowano tak, by rozwiązanie było kompaktowe i świetnie pasowało na biurko lub stolik nocny. Góra obudowy pokryta jest miękką gumą, na której smartphone spoczywa pewnie i bezpiecznie; wokół urządzenia znajduje się szczelina, do której można wygodnie schować kabel Lighting gdy nie jest potrzebny.

Ładowanie iPhone odbywa się szybko (iXpand Base oferuje 15W mocy), w tym samym czasie odbywa się również automatyczne backupowanie danych za pośrednictwem aplikacji iXpand Base. Przywracanie danych z kopii zapasowej również przebiega szybko i sprawnie – niezależnie od tego, czy przywracane są one do oryginalnego telefonu czy np. nowego modelu (wystarczy skorzystać z odpowiedniej opcji w aplikacji iXpand Base).

Ceny i dostępność

SanDisk iXpand Base jest już dostępny w sklepach Amazon, BestBuy.com, B&H Photo Video.com oraz u innych dostawców. Sugerowana cena w USA to $49.99 (za wersję 32GB), $99.99 (64GB), $129.99 (128GB) oraz $199.99 (256 GB)

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.