IBM Forum 2013 11 marca w Warszawie, będzie można oglądać na żywo

IBM Forum 2013 11 marca w Warszawie, będzie można oglądać na żywo

19.02.2013 15:00

Nadchodzi dziewiąta już edycja IBM Forum — jednej z największych konferencji tego typu w Polsce. Jak zwykle, zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w dziedzinie wykorzystania danych w biznesie, nowe wyzwania i propozycje rozwiązań. Jest to też niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń, spotkania z klientami IBM i jego partnerów, którzy już wdrożenia mają za sobą i zapoznania się z najnowszymi technologiami. Konferencja odbędzie się 11 marca w Warszawie, w hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej 63.

350035676206622657

Agenda spotkania jest bardzo bogata. W tym roku prelekcje zostały podzielone na 4 równoległe panele, dodatkowo prowadzony będzie panel partnerów biznesowych i będzie można zajrzeć do Demo Roomu. Panel numer 1, błękitny, poświęcony został chmurom obliczeniowym, ich przeróżnym zastosowaniom biznesowym, optymalizacji kosztów z wykorzystaniem „inteligentnej infrastruktury” i znaczeniu infrastruktury sieciowej w centrum danych. Panel 2, czerwony, poświęcony został w dużej części wdrażaniu rozwiązań firmy IBM, jak IBM System Storage, IBM Flex System, IBM System Networking, IBM SAN Volume Controller czy IBM POWER. Panel 3, zielony, został ułożony z myślą o hurtowniach danych, ich analizie i przetwarzaniu. Uczestnicy tej części będą mogli posłuchać na przykład o systemie automatycznych decyzji kredytowych w Banku ING. Panel 4, granatowy, poświęcony został w większości zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem — poszukiwaniu anomalii, DLP i monitorowaniu ataków czy procesowi certyfikowania aplikacji.

W Demo Roomie będzie można poznać między innymi nową generację macierzy dyskowych IBM Storwize, środowisko sieciowe OpenFlow, serwery hybrydowe System z czy systemy PureData dedykowane dla baz danych. W ramach panelu dla partnerów biznesowych będzie można zapoznać się z rozwiązaniami firm infonet Projekt, Atom-Tech, InfoLAN, Atena, Intel i Fast White Cat — w większości również bazujących na rozwiazaniach dostarczonych przez IBM.

Na stronie rejestracji można wybrać sobie prezentacje z różnych ścieżek, w których chcemy wziąć udział. Na stronie wydarzenia można znaleźć szczegółową agendę oraz krótkie biografie prelegentów. W godzinach prezentacji warto odwiedzić także stronę główną IBM Forum IT, gdzie będzie można obejrzeć wykłady na żywo (poza Demo Room) bez podróży do Warszawy. Portal dobreprogramy objął konferencję patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)