WindowsAkcesoriaInne akcesoriaIcaros
Icaros ikona

Icaros3.2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Icaros to nie tyle aplikacja sama w sobie, co zestaw lekkich rozszerzeń powłoki systemu Windows, który pozwala na wyświetlanie miniatur plików wideo przez systemowy eksplorator plików.

Program wspiera w zasadzie wszystkie najczęściej wykorzystywane rodzaje i formaty video - jedyną zasadą jest: jeśli dany format jest wspierany przez FFmpeg, to jest on również wspierany przez Icaros. Oznacza to w praktyce, że po instalacji będziemy mogli oglądać miniaturki plików video w Eksploratorze Windows, praktycznie bez względu na format pliku. Obsługiwane są między innymi pliki AVI, MKV, FLV, MP4, MOV, RMB, OGM i nie tylko.

Jednak obrazki podglądowe plików wideo to nie jedyne, co oferuje ten zestaw. Może on także wyświetlać okładki i inne informacje wpisane w pliki MP3 poprzez tagi ID3. Programu w zasadzie nie trzeba konfigurować, działa od razu po instalacji. Do preferencji wejść mogą osoby chcące wyłączyć obsługę części plików albo zmienić kilka zaawansowanych ustawień, między innymi obsługi wielu okładek przez kontenery MKV.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentShark007
Liczba pobrań1 793
Data aktualizacji3 sie 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Icaros ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)