WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweIconoid

Iconoid3.6.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Iconoid to aplikacja do zarządzania ikonami na pulpicie systemu operacyjnego Windows.

Program oferuje możliwość zapisywania i przywracania układu ikon, automatycznego ukrywania ikon za pomocą jednego kliknięcia oraz dostosowywania wyglądu ikon do własnych upodobań. W ostatnim przypadku Iconoid pozwala między innymi na zmianę tła ikony (np. na przezroczyste), a nawet włączenie lub wyłączenie cieni. Jeśli postanowimy ukryć ikony, to będziemy mogli zadecydować, czy mają one zniknąć na dłużej, czy też pojawić się z powrotem po pięciosekundowej przerwie lub wtedy, gdy najedziemy kursorem w odpowiednie miejsce na pulpicie.

Iconoid pozwala także na modyfikowanie wyglądu pulpitu poprzez zmianę kolorystyki, tapety i dostosowanie proporcji ekranu. Aplikacja może zostać zminimalizowana do zasobnika systemowego, z którego wywołamy ją w mgnieniu oka. Należy w tym miejscu zauważyć, że poza opcją korzystania z programu przy użyciu myszy, nie zabrakło wsparcia dla skrótów klawiaturowych. Dostępna jest ponadto funkcja importowania i eksportowania ustawień.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań214
Data aktualizacji31 paź 2018
Rozmiar pliku0.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)