WindowsAkcesoriaInne akcesoriaiCopy
iCopy ikona

iCopy1.6.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

iCopy to ciekawa aplikacja, która oferuje możliwość “połączenia” skanera z drukarką w celu utworzenia wirtualnej kserokopiarki.

Zamiast ręcznie skanować, a dopiero potem drukować wybrany plik, możemy zainstalować iCopy, czyli narzędzie służące do automatycznego wykonywania tych czynności na zasadzie kserowania dokumentów. Oczywiście musimy dysponować zarówno drukarką, jak i skanerem, by móc korzystać ze wspomnianego programu. iCopy obsługuje większość modeli rzeczonych urządzeń, jakie są dostępne obecnie na rynku.

iCopy pozwala na szybkie skanowanie i drukowanie, ale jeśli chcemy, możemy wcześniej zdefiniować rozmaite ustawienia, dostosowując jakość dokumentu do własnych potrzeb. Określimy nie tylko jego rozdzielczość, ale również jasność, kontrast czy rozmiar; przed wydrukowaniem będziemy mogli włączyć także ekran podglądu. Istnieje również opcja zapisywania zeskanowych materiałów do plików w formacie PDF bez konieczności uruchamiania dodatkowego narzędzia.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentpincopallino
Liczba pobrań771
Data aktualizacji30 lip 2018
Rozmiar pliku0.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
iCopy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)