IDOL 4S i IDOL 4: smartfony Alcatela z wirtualną rzeczywistością w Polsce od lipca #prasówka

IDOL 4S i IDOL 4: smartfony Alcatela z wirtualną rzeczywistością w Polsce od lipca #prasówka

IDOL 4S i IDOL 4: smartfony Alcatela z wirtualną rzeczywistością w Polsce od lipca #prasówka
30.06.2016 09:52

W czasach, w których smartfon zajmuje bardzo ważną pozycję w naszym życiu, stawiamy na nowe, lepsze doświadczenia. Dodatkowy przycisk Boom Key polepsza… wszystko! Natomiast dodane do zestawu Gogle VR to łatwy dostęp do najgorętszego technologicznego trendu bieżącego roku. Niekonwencjonalne podejście przy projektowaniu i świetne dodatki sprawiają, że seria IDOL 4 wyznacza zupełnie nowe standardy.

Boom Key: PODKRĘĆ RZECZYWISTOŚĆ!

Przycisk Boom polepsza doznania z korzystania z wielu funkcji smartfona…

Obraz

Podkręć aparat: Idealne ujęcie, ale bez straty czasu na odblokowanie telefonu, odnalezienie i włączenie aplikacji fotograficznej? Z poziomu trybu stand by, wystarczy dwukrotne przyciśnięcie Boom Key i zrobione. Po przytrzymaniu przycisku urządzenie wykona 15 zdjęć, z których można wybrać najlepsze. Podkręć galerię: Pozwól się zaskoczyć IDOLowi! Podczas korzystania z Galerii naciśnij Boom Key, a zdjęcia ułożą się w artystyczny kolaż lub utworzą krótki pokaz slajdów – idealne do udostępnienia w serwisach społecznościowych.

Podkręć wideo: Dodaj zabawne, szybkie efekty i dźwięki do swoich nagrań. Wystarczy kliknąć Boom Key w czasie odtwarzania. Jeśli skorzystamy z przycisku w trakcie nagrywania, obraz natychmiastowo zostanie streamowany na żywo. Proste i sprytne!

Podkręć muzykę: Dzięki Boom Key, można szybko podbić bas, głośność i czystość muzyki. Klawisz przyda się również podczas oglądania filmów na smartfonie – wtedy naciśnięcie włącza tryb dźwięku przestrzennego.

Podkręć rozmowę: Głośne otoczenie, rozmówca jest ledwo słyszalny – aby natychmiastowo podnieść głośność i czystość dźwięku w słuchawce, wystarczy użyć Boom Key.

Świat wirtualnej rzeczywistości jest ekscytujący!

Obraz

Jak przystało na technologiczną forpocztę, smartfony serii IDOL 4 sprzedawane są w zestawie z goglami VR. Wystarczy zamontować urządzenie w okularach, a następnie nałożyć je na głowę, aby cieszyć się sferycznymi grami, filmami i zdjęciami. Obsługa jest łatwa i intuicyjna, dzięki stworzonej przez nas aplikacji, która agreguje wszelkie treści VR zapisane na smartfonie i pochodzące od naszych partnerów. Dostępny jest również sklep VR z ciągle rozbudowywaną bazą wysokojakościowych aplikacji.

Seria IDOL 4 umożliwia obejrzenie z perspektywy pierwszego rzędu każdego koncertu, wydarzenia sportowego, telewizji. Odwiedź Machu Pichu, nurkuj z rekinami, czy prowadź bolid Formuły 1!

Obraz

To nie wszystko…

Seria IDOL 4 wśród bogactwa funkcji, zawiera również interaktywne zdjęcia i selfie (Fyuse). Zarówno przedni, jak i tylny aparat wyposażone zostały w diody doświetlające, dzięki którym każde zdjęcie będzie ostre i wyraźne. Dwa głośniki stereo o mocy 3,6 watów każdy, umieszczono tak by dźwięk z nich rozchodził się bez przeszkód zarówno w przód i tył. Głośniki przełączają się w zależności od ustawienia telefonu, tak aby kanały stereo zawsze były po odpowiedniej stronie – docenia się to oglądając na smartfonie sceny, gdzie np. samochód przejeżdża ze strony prawej w lewo, a dźwięk podąża za nim. Fani dobrego brzmienia z pewnością docenią również słuchawki dokanałowe JBL, które znajdują się w każdym zestawie sprzedażowym z IDOLem 4 i IDOLem 4S. Warto również zwrócić uwagę na zastosowane w smartfonach wyświetlacze. Bardzo jasne ekrany wyświetlają barwy, które zachwycają swoją głębią.

Cena i dostępność

Cena sugerowana dla IDOL 4 to 1249 zł. Smartfon dostępny będzie w ofercie operatorów, a także w wolnej sprzedaży od lipca.

Cena sugerowana dla IDOL 4S to 1999 zł. Smartfon dostępny będzie w wolnej sprzedaży od lipca.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)