WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówidoo Video Editor Pro
idoo Video Editor Pro ikona

idoo Video Editor Pro10.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

idoo Video Editor Pro to niewielka i bardzo prosta aplikacja przeznaczona do amatorskiego montażu i edycji materiałów wideo w najpopularniejszych formatach.

Już po pierwszym uruchomieniu programy dostrzec można, że charakteryzuje się on modułową budową. Oznacza to, że poszczególne operacje wykonywane na wideo rozbite zostały na mniejsze narzędzia, które dostępne są z poziomu menu wyświetlanego przy starcie. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu mniej doświadczonym użytkownikom, jednak z biegiem czasu okazać się może mało wygodne. Wśród dostępnych w idoo Video Editor Pro modułów znajdziemy m.in. kadrowanie, dodawanie efektów specjalnych, znaków wodnych i napisów, dzielenie i łączenie plików czy obracanie obrazu o zadany kąt.

idoo Video Editor Pro umożliwia sprawne tworzenie amatorskich filmików w domowym zaciszu. Dzięki wsparciu dla większości najpopularniejszych formatów z powodzeniem w trakcie montażu wykorzystamy materiały zarejestrowane przy użyciu smartfonów, aparatów fotograficznych czy lustrzanek. W większości przypadków poszczególne operacje ograniczają się do wykonania kilku kliknięć myszką.

Narzędzie wspiera na wejściu pliki MOD, TOD, MTS, TS, M2TS, TP, TRP, M2P, 3GP, 3GP2, 3G2, AVI, MOV, QT, SWF, MP2, MP3, OGG, AAC, M4A, MP4, NUT, AC3, H261, H264, M4V, YUV, RMVB, RM, RAM, IVR, WMA, WMV, ASF, MPG, MPEG, MPA, DAT, VOB, M2V, MPV, NSV, WAV, AIFF, MKV, MXF i wiele innych, oferując przy tym predefiniowane konfiguracje dla większości najpopularniejszych urządzeń mobilnych.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentidooVideo
Liczba pobrań439
Data aktualizacji2 lip 2019
Rozmiar pliku34.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
idoo Video Editor Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)