IE 10 dla Windows 7 jednak będzie, już w listopadzie

IE 10 dla Windows 7 jednak będzie, już w listopadzie

18.10.2012 09:49

W końcu pojawiły się konkretne informacje na temat Internet Explorera 10 dla Windowsa 7. Trzeba przyznać, że Microsoft trzymał nas w niepewności do tego stopnia, że niektórzy zdążyli zwątpić w wydanie nowej wersji przeglądarki dla „siódemki”, która przecież na wielu maszynach zostanie pewnie jeszcze kilka lat.

Informacje o IE 10 dla panującego obecnie systemu Microsoftu pojawiły się na blogu IE. Według zapowiedzi, podglądowa wersja przeglądarki ma się pojawić w połowie listopada i od tej pory Microsoft będzie zbierał opinie oraz zgłoszenia ewentualnych błędów od użytkowników. Terminu wydania wersji stabilnej jeszcze nie znamy, a takie postępowanie już zostało skrytykowane, gdyż chciałoby się od razu otrzymać gotowy produkt… najlepiej natychmiast.

Obraz

IE 10 na Windowsie 7 obsłuży dokładnie te same standardy i technologie, co wydanie dla Windowsa 8, ma także przynieść z „ósemki” powiew lepszej wydajności na starsze „okienka”. Podobno IE 10 jest o 8% wydajniejszy od Chrome 20. Microsoft oczywiście zachęca do przesiadki na wiele sposobów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)