MacOSInternet i komunikacjaAkceleratory pobierania plikówiGetter

iGetter2.9.7

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iGetter to zaawansowany menadżer i akcelerator pobierania plików w jednym, który śmiało może rywalizować z innymi aplikacjami tego typu, oferując wiele funkcjonalności pozwalających na szybsze pobieranie plików z sieci Internet.

Program domyślnie integruje się ze wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, automatycznie uaktywniając się w momencie kliknięcia w link np. z programem. Z porównaniu do zwykłego pobierania plików, iGetter pozwala na uzyskanie lepszej szybkości transferu poprzez podzielenie pobieranych danych na mniejsze części i ściąganie ich niezależnie od siebie - oczywiście łącząc je w końcowy plik po ściągnięciu wszystkich segmentów. Program pozwala również na wznawianie pobierania, które zostało z jakiegoś powodu przerwane, oferuje kolejkowanie plików do pobrania oraz umożliwia pobieranie danych zawartych na stronach internetowych i nie tylko.

iGetter to także monitoring schowka, automatyczne szukanie szybszych mirrorów (alternatywnych źródeł), obsługa protokołów HTTP, FTP, serwerów proxy oraz sporo dodatkowych funkcjonalności, takich jak chociażby możliwość ograniczenia szybkości pobierania, czy też ustawienia automatycznego pobierania konkretnych rozszerzeń plików. Plusem jest również przejrzysty interfejs użytkownika, dostępny również w polskiej wersji językowej.

Uwaga!

  • Wersja testowa (shareware) nie posiada żadnych ograniczeń funkcjonalnych, ale sam program będzie przypominał o niezarejestrowanej wersji aplikacji.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań92
Data aktualizacji3 gru 2020
Rozmiar pliku5.17 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)