bDYUOAut
iGetter ikona

iGetter2.7.5

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iGetter to zaawansowany menadżer i akcelerator pobierania plików w jednym, który śmiało może rywalizować z innymi aplikacjami tego typu, oferując wiele funkcjonalności pozwalających na szybsze pobieranie plików z sieci Internet.

bDYUOAuv

Program domyślnie integruje się ze wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, automatycznie uaktywniając się w momencie kliknięcia w link np. z programem. Z porównaniu do zwykłego pobierania plików, iGetter pozwala na uzyskanie lepszej szybkości transferu poprzez podzielenie pobieranych danych na mniejsze części i ściąganie ich niezależnie od siebie - oczywiście łącząc je w końcowy plik po ściągnięciu wszystkich segmentów. Program pozwala również na wznawianie pobierania, które zostało z jakiegoś powodu przerwane, oferuje kolejkowanie plików do pobrania oraz umożliwia pobieranie danych zawartych na stronach internetowych i nie tylko.

iGetter to także monitoring schowka, automatyczne szukanie szybszych mirrorów (alternatywnych źródeł), obsługa protokołów HTTP, FTP, serwerów proxy oraz sporo dodatkowych funkcjonalności, takich jak chociażby możliwość ograniczenia szybkości pobierania, czy też ustawienia automatycznego pobierania konkretnych rozszerzeń plików. Plusem jest również przejrzysty interfejs użytkownika, dostępny również w polskiej wersji językowej.

Uwaga!

  • Wersja testowa (shareware) nie posiada żadnych ograniczeń funkcjonalnych, ale sam program będzie przypominał o niezarejestrowanej wersji aplikacji.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań243
Data aktualizacji29 kwi 2018
Rozmiar pliku2.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
iGetter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYUOAva
bDYUOAvr