WindowsAkcesoriaInne akcesoriaIgorWare Hasher
IgorWare Hasher ikona

IgorWare Hasher1.7.3

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

IgorWare Hasher to niewielkie i darmowe narzędzie przeznaczone do generowania sum kontrolnych SHA-1, MD5 i CRC32 dla zdefiniowanych przez użytkownika plików oraz tekstów.

Aplikacja nie należy do skomplikowanych, a jego obsługa nie przysporzy problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Po uruchomieniu oferuje dwie zakładki, za pośrednictwem których możliwe jest generowanie sum kontrolnych dla wczytanych plików oraz wklejonych tekstów. IgorWare Hasher wykorzystany może być również do weryfikacji integralności danych. Opcja ta pozwala nam m.in. uchronić się przed uruchomieniem plików, których zawartość została zmodyfikowana przez osoby trzecie.

IgorWare Hasher jest narzędziem bezpłatnym, również do zastosowań komercyjnych. Udostępniony on został w formie przenośnej (portable) i nie wymaga instalacji na komputerze.Kluczowe cechy narzędzia:pozwala generować sumy kontrolne SHA-1, MD5 i CRC32obsługuje dowolne pliki i teksty wpisane przez użytkownika umożliwia sprawdzanie integralności danychza darmo i w formie przenośnej

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań66
Data aktualizacji20 lip 2020
Rozmiar pliku0.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
IgorWare Hasher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)