IM-Magic Partition Resizer4.4.2

WindowsNarzędziaPartycjonowanie i zarządzanie HDDIM-Magic Partition Resizer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IM-Magic Partition Resizer to narzędzie, które pozwala na zmianę rozmiaru partycji, jak również umożliwia łączenie woluminów.

Przeprowadzenie operacji zmiany rozmiaru partycji zwykle równoznaczne jest z koniecznością jej formatowania i utraty danych, ale korzystając z IM-Magic Partition Resizer możemy wykonać wspomnianą czynność, zachowując wszystkie pliki (w tym również oczywiście te obsługujące nasz system operacyjny). Warto dodać, że rozmiar partycji można określić ręcznie wpisując odpowiednią wielkość, a także za pomocą suwaka.

IM-Magic Partition Resizer wydaje się być adresowane do bardziej zaawansowanych użytkowników, ale w istocie mamy do czynienia z programem niezwykle łatwym w obsłudze, który umożliwia zmianę rozmiaru istniejącej partycji za pomocą trzech kliknięć myszą. W razie niepowodzenia lub pomyłki możliwe jest cofnięcie ostatnich działań.

351629715653928343_0
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań8 242
Data aktualizacji17 paź 2022
Rozmiar pliku11.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)