WindowsNarzędziaPartycjonowanie i zarządzanie HDDIM-Magic Partition Resizer

IM-Magic Partition Resizer4.4.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IM-Magic Partition Resizer to narzędzie, które pozwala na zmianę rozmiaru partycji, jak również umożliwia łączenie woluminów.

Przeprowadzenie operacji zmiany rozmiaru partycji zwykle równoznaczne jest z koniecznością jej formatowania i utraty danych, ale korzystając z IM-Magic Partition Resizer możemy wykonać wspomnianą czynność, zachowując wszystkie pliki (w tym również oczywiście te obsługujące nasz system operacyjny). Warto dodać, że rozmiar partycji można określić ręcznie wpisując odpowiednią wielkość, a także za pomocą suwaka.

IM-Magic Partition Resizer wydaje się być adresowane do bardziej zaawansowanych użytkowników, ale w istocie mamy do czynienia z programem niezwykle łatwym w obsłudze, który umożliwia zmianę rozmiaru istniejącej partycji za pomocą trzech kliknięć myszą. W razie niepowodzenia lub pomyłki możliwe jest cofnięcie ostatnich działań.

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań8 881
Data aktualizacji17 paź 2022
Rozmiar pliku11.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)