MacOSGrafikaAkcesoria graficzneiMazing HEIC Converter
iMazing HEIC Converter ikona

iMazing HEIC Converter2.0.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iMazing HEIC Converter to niewielkie narzędzie przeznaczone do konwertowania zdjęć z formatu HEIC do popularnego JPG lub PNG.

Wspomniany format HEIC to opracowany przez Apple kontener do przechowywania zdjęć w pamięci urządzeń tego producenta. Zadebiutował on wraz z wydaniem systemu iOS 11 i ma za zadanie oszczędzać pamięć w smartfonach iPhone przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższej jakości fotografii. Niestety format ten wspierany jest tylko przez urządzenia mobilne pracujące co najmniej pod kontrolą systemu iOS 11 lub komputerów z OS 10.13. Obrazów z rozszerzeniem .heic nie otworzymy na komputerze z Windowsem, a także urządzeniach mobilnych z Androidem.

W takiej sytuacji złotym środkiem jest iMazing HEIC Converter, który pozwala na łatwą konwersję wspomnianych obrazów do formatów JPG lub PNG wspieranych przez większość urządzeń dostępnych na rynku - smartfony, tablety, telewizory czy konsolę. Aplikacja wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", a także pozwala przenosić podczas konwersji dane EXIF.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDigiDNA
Liczba pobrań672
Data aktualizacji7 lip 2022
Rozmiar pliku26.31 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
iMazing HEIC Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)