bDZsfaZh
iMazing HEIC Converter ikona

iMazing HEIC Converter1.0.10

Strona głównaWindowsGrafikaAkcesoria graficzneiMazing HEIC Converter
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

iMazing HEIC Converter to niewielkie narzędzie przeznaczone do konwertowania zdjęć z formatu HEIC do popularnego JPG lub PNG.

bDZsfaZj

Wspomniany format HEIC to opracowany przez Apple kontener do przechowywania zdjęć w pamięci urządzeń tego producenta. Zadebiutował on wraz z wydaniem systemu iOS 11 i ma za zadanie oszczędzać pamięć w smartfonach iPhone przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższej jakości fotografii. Niestety format ten wspierany jest tylko przez urządzenia mobilne pracujące co najmniej pod kontrolą systemu iOS 11 lub komputerów z OS 10.13. Obrazów z rozszerzeniem .heic nie otworzymy na komputerze z Windowsem, a także urządzeniach mobilnych z Androidem.

W takiej sytuacji złotym środkiem jest iMazing HEIC Converter, który pozwala na łatwą konwersję wspomnianych obrazów do formatów JPG lub PNG wspieranych przez większość urządzeń dostępnych na rynku - smartfony, tablety, telewizory czy konsolę. Aplikacja wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", a także pozwala przenosić podczas konwersji dane EXIF.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
iMazing HEIC Converter 1.0.10wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentDigiDNA
Liczba pobrań21 281
Data aktualizacji28 lis 2019
Rozmiar pliku29.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
iMazing HEIC Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZsfaZO
bDZsfbaf