WindowsGrafikaAkcesoria graficzneiMazing HEIC Converter
iMazing HEIC Converter ikona

iMazing HEIC Converter2.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iMazing HEIC Converter to niewielkie narzędzie przeznaczone do konwertowania zdjęć z formatu HEIC do popularnego JPG lub PNG.

Wspomniany format HEIC to opracowany przez Apple kontener do przechowywania zdjęć w pamięci urządzeń tego producenta. Zadebiutował on wraz z wydaniem systemu iOS 11 i ma za zadanie oszczędzać pamięć w smartfonach iPhone przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższej jakości fotografii. Niestety format ten wspierany jest tylko przez urządzenia mobilne pracujące co najmniej pod kontrolą systemu iOS 11 lub komputerów z OS 10.13. Obrazów z rozszerzeniem .heic nie otworzymy na komputerze z Windowsem, a także urządzeniach mobilnych z Androidem.

W takiej sytuacji złotym środkiem jest iMazing HEIC Converter, który pozwala na łatwą konwersję wspomnianych obrazów do formatów JPG lub PNG wspieranych przez większość urządzeń dostępnych na rynku - smartfony, tablety, telewizory czy konsolę. Aplikacja wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", a także pozwala przenosić podczas konwersji dane EXIF.

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.52 oceny
Twoja ocena
ProducentDigiDNA
Liczba pobrań47 000
Data aktualizacji7 lip 2022
Rozmiar pliku32.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
iMazing HEIC Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)