bDUcdcOd
ImBatch ikona

ImBatch7.1.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ImBatch to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie graficzne do seryjnej edycji zdjęć cyfrowych. Oferuje ono przyjazny interfejs, z poziomu którego wygodnie przekonwertujemy obrazy pomiędzy różnymi formatami, zmienimy ich rozmiar, dokonamy obrotu czy nałożymy na nie znak wodny.

bDUcdcOf

Program na pierwszy rzut oka nie różni się zbytnio od konkurencyjnych rozwiązań tego typu, lecz jednak jego dużym atutem jest mechanizm określany przez twórców jako struktura zadań. Pozwala ona tworzyć i wykonywać z dostępnych w aplikacji zadań sekwencje, które składać się mogą z wielu różnych operacji, które to z kolei można dowolnie modyfikować, zmieniać ich kolejność itp. Oczywiście mogą one być zapisane na dysku i wykorzystywane lub modyfikowane przez użytkownika w wybranym momencie.

Wśród dostępnych w ImBatch zadań znajdziemy m.in. konwertowanie, zmianę rozmiaru, obracanie, dodawanie cienia, odbicia lustrzanego, zaokrąglanie rogów, modyfikowanie kolorów, zarządzanie danymi IPTC i/lub EXIF, generowanie z obrazów dokumentu PDF, kadrowanie, zmianę podstawowych parametrów obrazu (jasność, kontrast, nasycenie), nakładanie znaku wodnego, a także kilku ciekawych efektów graficznych.

Narzędzie obsługuje większość popularnych formatów graficznych takich jak BMP, TIFF, GIF, JPEG, PCX, PNG, TGA, pix, JP2, J2K, PSD, WDP, HDP. Dodatkowo wspomnieć należy, że rozpowszechniane ono jest z pluginami (DCRaw, ImageMagick, JBig) dodatkowo rozszerzającymi listę wspieranych plików do ponad 100 pozycji, wśród których znajdziemy również pliki RAW tworzone przez profesjonalne aparaty cyfrowe.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
ImBatch 7.1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.54 oceny
Liczba pobrań2 373
Data aktualizacji8 gru 2020
Rozmiar pliku24.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
ImBatch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUcdcOK
bDUcdcPb