Inbox by Gmail ikona

Inbox by Gmail1.3.171119

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Inbox to alternatywna usługa pocztowa od Google'a. Choć funkcjonuje jako oddzielny serwis oraz aplikacje, najprościej określić ją jako nakładkę na dobrze znanego Gmaila. Za pomocą Inboxa mamy dostęp do tych samych kont, kontaktów oraz poczty, różni się jednak forma ich prezentacji oraz podejście do wiadomości.

Głównym założeniem Inboxa ma być pomoc w zarządzaniu mailami, traktowanie ich jak zadań oraz wspieranie idei Inbox Zero. Aplikacja sama analizuje treść i przydatność wiadomości. Znajdziemy tu znane z Gmaila grupy takie jak: Społeczności, Powiadomienia i Oferty, ale też nowe Zakupy, Finanse, Podróże. Wiadomości w prosty sposób możemy odznaczać jako przeczytane, odkładać na później, dodawać do kalendarza, czy też podglądać ich zawartość z poziomu listy.

Możliwości zarówno w aplikacji jak i wersji www ustępują tym znanym z poczty Gmail. Inbox stawia na prostotę i automatyzację. Użytkownicy tej usługi musieli bardzo długo czekać na tak prosty dodatek jak dodawanie stopki do e-maila. Aplikacja Inbox dostępna jest za darmo, jeżeli bliska jest Wam idea Inbox Zero, a wasza poczta ogranicza się do kont w serwisie Gmail warto dać jej szansę.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań159
Data aktualizacji4 gru 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Inbox by Gmail ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)