bEimvKXV
Inbox by Gmail - the inbox that works for you ikona

Inbox by Gmail - the inbox that works for you

Strona głównaAndroidArchiwumProgramy archiwalneInbox by Gmail - the inbox that works for you
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Inbox to alternatywna aplikacja do obsługi poczty zgromadzonej na koncie Gmail autorstwa Google'a. Zapewnia nam dostęp do tych samych wiadomości i kontaktów, ale proponuje nieco inne podejście do e-maili.

bEimvKXX

Głównym założeniem Inboxa ma być pomoc w zarządzaniu mailami, traktowanie ich jak zadań oraz wspieranie idei Inbox Zero. Aplikacja sama analizuje treść i przydatność wiadomości. Znajdziemy tu znane z Gmaila grupy takie jak: Społeczności, Powiadomienia i Oferty, ale też nowe Zakupy, Finanse, Podróże. Wiadomości w prosty sposób możemy odznaczać jako przeczytane, odkładać na później, dodawać do kalendarza, czy też podglądać ich zawartość z poziomu listy.

Możliwości zarówno w aplikacji jak i wersji www ustępują tym znanym z poczty Gmail. Inbox stawia na prostotę i automatyzację. Użytkownicy tej usługi musieli bardzo długo czekać na tak prosty dodatek jak dodawanie stopki do e-maila. Aplikacja Inbox dostępna jest za darmo, jeżeli bliska jest Wam idea Inbox Zero, a wasza poczta ogranicza się do kont w serwisie Gmail warto dać jej szansę.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań291
Data aktualizacji18 paź 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Inbox by Gmail - the inbox that works for you ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEimvKYC
bEimvKYT