Inbox od Google pomoże w planowaniu podróży

Strona głównaInbox od Google pomoże w planowaniu podróży
15.12.2015 10:23
Inbox od Google pomoże w planowaniu podróży
Łukasz Maślanka
Łukasz Maślanka

Często podróżujecie, a sprawy z wyjazdem załatwiacie głównie przez e-maile? W usłudze Google Inbox znajdziecie nową funkcję, która może pomóc Wam uporządkować informacje dotyczące planowanej wyprawy.

bEiPuSSt

Od kilku miesięcy Inbox oferuje mechanizm Trip Bundles. Dzięki niemu Google'owa usługa do zarządzania począ elektroniczną potrafi rozpoznać, czy piszemy oraz dostajemy e-maile w sprawie biletu lotniczego, rezerwacji hotelu, wypożyczenia auta lub wycieczek planowanych podczas wyjazdu. Algorytm, w oparciu o który pracuje Inbox, grupuje takie wiadomości w jednej kategorii, prezentując najważniejsze informacje w formie czytelnej karty.

350170415974606785

Teraz Inbox doczekał się opcji, która pozwala szybko i wygodnie podzielić się informacjami o podróży z rodziną lub znajomymi. Wystarczy wcisnąć przycisk „Udostępnij” i „wstążkę” dotyczącą danego wyjazdu możemy przesłać dalej e-mailem.

  • Slider item

W Inboxie pojawi się też nowy mechanizm dodawania zdjęć do e-maili. Google zastosowało rozwiązanie znane już z innej swojej usługi – Hangouts. Gdy chcemy dodać fotografię do wiadomości, pojawi się rolka ze zdjęciami, dzięki której łatwiej wybrać kilka plików. Pozwoli ona też szybko uruchomić aparat fotograficzny w urządzeniu.

  • Slider item
  • Slider item

Wszystkie nowości w Google Inbox w ciągu najbliższego tygodnia staną się dostępne zarówno w wersji na przeglądarki internetowe na inbox.google.com, jak też w aplikacjach mobilnych.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEiPuSTr