Incinerate na weekend

Incinerate na weekend

Redakcja
06.08.2010 17:46

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Incinerate - dynamiczną i wciągającą strzelaninę opartą na klasycznym scenariuszu wybicia jak największej ilości wrogich statków przy minimalnych stratach własnych.

Gra posiada dobrą oprawę audiowizualną wzbogaconą dodatkowo o widowiskowe efekty. Urozmaiceniem monotonnej chwilami rozgrywki jest specjalnie przygotowany sklep z uzbrojeniem, w którym oprócz zakupu dodatkowego ekwipunku możemy unowocześnić już posiadany osprzęt. Gra prezentuje przyzwoity poziom trudności, a z układu na układ systematycznie przybywa niesfornych maszyn bojowych przeciwnika.

Grę Incinerate można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje zabawnego tytułu RPG DeathSpank, a także mocno psychodelicznego, czarno-białego Limbo. Zapowiadamy również powrót klasyka z Nintendo 64, czyli GoldenEye 007 na Wii, a także grę z czterema Pająkami w rolach głównych - Spider-Man: Shattered Dimensions.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Happy Wars na weekend
Happy Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Infinity Wars na weekend
Infinity Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (22)