Incinerate na weekend

Incinerate na weekend06.08.2010 17:46
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Incinerate - dynamiczną i wciągającą strzelaninę opartą na klasycznym scenariuszu wybicia jak największej ilości wrogich statków przy minimalnych stratach własnych.

Gra posiada dobrą oprawę audiowizualną wzbogaconą dodatkowo o widowiskowe efekty. Urozmaiceniem monotonnej chwilami rozgrywki jest specjalnie przygotowany sklep z uzbrojeniem, w którym oprócz zakupu dodatkowego ekwipunku możemy unowocześnić już posiadany osprzęt. Gra prezentuje przyzwoity poziom trudności, a z układu na układ systematycznie przybywa niesfornych maszyn bojowych przeciwnika.

Grę Incinerate można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje zabawnego tytułu RPG DeathSpank, a także mocno psychodelicznego, czarno-białego Limbo. Zapowiadamy również powrót klasyka z Nintendo 64, czyli GoldenEye 007 na Wii, a także grę z czterema Pająkami w rolach głównych - Spider-Man: Shattered Dimensions.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Happy Wars na weekend
Happy Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (22)