bEKyarVh

Informatyka - zrozum i zaprogramuj komputer1.0

Strona głównaWindowsEdukacja i naukaInne programy edukacyjne i naukoweInformatyka - zrozum i zaprogramuj komputer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Informatyka - zrozum i zaprogramuj komputer to aplikacjadedykowana młodszym użytkownikom komputera, a dokładnie młodzieżypowyżej 10 roku życia chcącym wiązać swoją przyszłość zawodową zkomputerami.

bEKyarVj

Wirtualny profesor przeprowadza w programie przez 11lekcji, w których należy wykonać zadania z podstaw logiki,zaprogramować mikroprocesor, sterować robotem i napisać dziesiątkiprogramów w językach wysokiego poziomu oraz wykonać zadania naLinuksie. Po zakończeniu zabawy nie będzie nikomu obca równieżznajomość bramek logicznych.

Dzięki kursowi użytkownik zrozumie jakdziałają komputery oraz programy. Autorzy polecają go zwłaszczapoczątkującym programistom, licealistom pragnącym studiowaćinformatykę, ale także tym, którzy zaczynają studia i chcą opanowaćpodstawy materiału przed wykładami.

Udostępnij
Informatyka - zrozum i zaprogramuj komputer 1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań15 972
Data aktualizacji12 lip 2007
Rozmiar pliku79.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKyarWf