Inky ikona

Inky3.3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Inky to innowacyjny klient poczty e-mail, bazujący na mechanizmie tzw. chmury i kierowany do użytkowników systemów Windows oraz Mac OS.

Program pozwala na obsługę dowolnej ilości skrzynek pocztowych za pośrednictwem protokołów POP3 i IMAP. Dzięki wykorzystaniu technologii chmury umożliwia przechowywanie w obrębie globalnego konta danych z wszystkich zdefiniowanych skrzynek i dostęp do nich z dowolnego komputera po zalogowaniu do konta głównego.

W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu Inky wyposażony został w nowoczesny i dopracowany interfejs graficzny, nastawiony na prostą i wygodną obsługę poczty elektronicznej. Znajdziemy w nim kilka trybów wyświetlania zawartości naszej skrzynki, uporządkowany pasek nawigacyjny z dostępem do wszystkich funkcji aplikacji, a także mechanizm Smart Views, służący do tematycznego katalogowania wiadomości, np. korespondencja prywatna, powiadomienia z serwisów społecznościowych itp. Nie zabrakło również rozbudowanych funkcji filtrowania, umożliwiających łatwe odnajdywanie pożądanych korespondencji. Klient pocztowy Inky dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej. Mimo to jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Udostępnij
Inky 3.3.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.34 oceny
Twoja ocena
ProducentArcode, Corp.
Liczba pobrań3 243
Data aktualizacji28 mar 2017
Rozmiar pliku61.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Inky ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)