Inky ikona

Inky3.3.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Inky to klient poczty nastawiony na ochronę prywatności i bezpieczeństwo. Powstał po to, by wymiana cyfrowo podpisanych e-maili była łatwiejsza i transparentna dla użytkowników.

Inky pozwala na komunikację z użyciem praktycznie dowolnych serwerów. Serwery Inky nigdy nie naruszają ani nie zaglądają do wiadomości. Szyfrowanie odbywa się na poziomie klienta na komputerze z użyciem algorytmu AES-256-GCM. Ponadto klienty mogą weryfikować cyfrowe podpisy, co pozwala potwierdzić tożsamość nadawcy.

W programie znajduje się także kalendarz, który w abonamencie może integrować się z Exchangem. Wiadomości można filtrować i sortować według wagi.

Darmowa wersja Inky pozwala pracować z kontami w usługach Google, Outlook.com i iCloud. By korzystać z szerszego wachlarza usług, trzeba kupić abonament. Producent udostępnia również oferty dla klientów biznesowych, z możliwością korzystania z różnych autorskich rozwiązań.

Udostępnij
Inky 3.3.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentArcode, Corp.
Liczba pobrań103
Data aktualizacji28 mar 2017
Rozmiar pliku87.83 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Inky ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)