WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDInscriptio

Inscriptio4.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Inscriptio to darmowy program przeznaczony do nagrywania danych na nośnikach CD/DVD. Z jego pomocą można z łatwością stworzy dysk Audio-CD zawierający ulubioną muzykę czy płytę z filmami w formacie DVD-Video, którą będzie można obejrzeć na większości odtwarzaczy stacjonarnych.

Ponadto Inscriptio oferuje szereg opcji spotykanych w konkurencyjnych rozwiązaniach. Wśród nich znajdziemy możliwość nagrywania obrazów dysków (ISO, CUE, IMG, BIN i RAW), kopiowania danych z płyty na płytę, zgrywania zawartości nośnika do postaci obrazu, kasowania płyty wielokrotnego zapisu oraz obsługę płyt wielosesyjnych. Największą zaletą programu jest niewielkie zapotrzebowanie na pamięć RAM oraz minimalna przestrzeń zajmowana na dysku twardym komputera.

Inscriptio niestety nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.54 oceny
Twoja ocena
ProducentInscriptio
Liczba pobrań8 272
Data aktualizacji18 lip 2018
Rozmiar pliku3.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)