InsERT na rynku radzi sobie świetnie, na liczniku ma już ponad 600 tys. sprzedanych licencji

InsERT na rynku radzi sobie świetnie, na liczniku ma już ponad 600 tys. sprzedanych licencji

InsERT na rynku radzi sobie świetnie, na liczniku ma już ponad 600 tys. sprzedanych licencji
11.05.2016 15:43

Niełatwo sprzedać na wymagającym polskim rynku specjalistyczneoprogramowanie. Tym większym sukcesem może pochwalić się InsERT,który po niemal 25 latach dostarczania narzędzi dla małych iśrednich firm sprzedał już łącznie ponad 600 tysięcy licencjiponad 360 tysiącom klientów. Dzięki licencjom wielostanowiskowym,programy te działają na kilku milionach maszyn – i jak chwali sięproducent, pozwalają wystawiać nawet milion faktur dziennie.

Na początku był oczywiście Subiekt,jeden z najlepiej znanych w naszym kraju programów do obsługisprzedaży. Dzisiaj tego oprogramowania jest znacznie więcej,znajdziemy w ofercie InsERT-u narzędzia do zarządzania małą iśrednią firmą, obsługi działu handlowego i gospodarkimagazynowej, do księgowości i finansów czy rozwiązaniaprzeznaczone dla działów kadr i płac.

Ostatnie popularne produkty, jakie udało się producentowiwprowadzić na rynek, to pakiet InsERTnexo – sześć zintegrowanych programów do wspomaganiazarządzania, narzędzie do budowy sklepów internetowych czy witrynfirmowych vendero, oraz kolejną odsłonę Subiekta – Sprint 2.Poza tymi systemami pudełkowymi firma oferuje też swoim klientommodułowy system ERP Navireo, wyróżniony kilkukrotnie przez GazetęFinansową w rankingu Najlepsze Produkty dla Biznesu.

Rozwiązania te podobały się nie tylko użytkownikom, ale iekspertom. InsERT może pochwalić takimi nagrodami jak Złoty LaurKlienta, Dobra Marka, Złoty Paragon, Solidna Firma, PrzedsiębiorstwoFair Play czy Gazele Biznesu. Firma działa więc nadal, wyrastającna lidera sprzedaży w sektorze oprogramowania dla MSP, który wPolsce obejmuje przecież 1,8 mln firm.

Obraz

My oczywiście gratulujemy insERT-owi takiego sukcesu – izarazem zapraszamy do naszej bazy aplikacji, gdzie znajdziecie aż 21programów stworzonych przez tę polską firmę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)