Inside My Radio na weekend

Inside My Radio na weekend

Redakcja
03.08.2012 19:26

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Inside My Radio - jedyną w swoim rodzaju platformówkę 2D , w której oprócz klasycznych umiejętności zręcznościowych będzie trzeba wykazać się... nienagannym poczuciem rytmu.

W celu sterowania ruchami naszego małego bohatera musimy mocno wsłuchać się w rytmy i bity wypływające z boomboxa, wewnątrz którego się znajdujemy. Nasz mały skoczek porusza się i odbija w rytm ścieżki dźwiękowej, do której dzięki udanym jego skokom i ewolucjom możemy dorzucać własne dźwięki tworząc przy okazji coś w rodzaju własnych kompozycji.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("InsideMyRadio360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 71, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"InsideMyRadio-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120803165830.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/InsideMyRadio-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/InsideMyRadio-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/InsideMyRadio-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/InsideMyRadio-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Brnąc coraz dalej zaułkami boomboxa natrafiamy na trudniejsze i bardziej zawiłe układy, w których mamy do czynienia z coraz szybszym podkładem muzycznym. Pojawiają się również coraz bardziej pogmatwane przeszkody, których sforsowanie będzie wymagało dużego skupienia i całkowitego oddania się materii dźwiękowej.

Pozycja oprócz tego, iż mocno wciąga i jest w stanie zapewnić olbrzymią dawkę dobrej zabawy miłośnikom dobrego brzmienia, będzie wymagała dużej zręczności, koncentracji i sporej dawki cierpliwości, tym bardziej jeśli z poczuciem rytmu miłośnik dobrego brzmienia jest nieco na bakier ;-).

Grę Inside My Radio można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Zręcznościowe.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzje dwóch tytułów przygotowanych z myślą o sensorze Kinect - rozrywkowego Wreckateer oraz nastawionego na poprawianie kondycji projektu Adidas miCoach - a także ciekawej platformówki Deadlight z zombiakami w tle.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)