WindowsGrafikaInne programy graficzneInstagram Downloader
Instagram Downloader ikona

Instagram Downloader2021.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Instagram Downloader to niewielkie narzędzie, z pomocą którego błyskawicznie pobierzemy zdjęcia opublikowane na dowolnym profilu w serwisie Instagram.

Działanie i obsługa programu została uproszczona do granic możliwości. Chcąc pobrać zdjęcia ze swojego lub dowolnego innego profilu w serwisie Instagram wystarczy, że podamy właściwą nazwę użytkownika. Po tym narzędzie wyświetli pełną listę dostępnych zdjęć, a rola użytkownika ogranicza się jedynie do wskazania pozycji, które chcielibyśmy zapisać na dysku komputera. Aplikacja pozwala pobierać pojedyncze pliki graficzne, jak również wszystkie fotografie udostępnione w obrębie danego profilu.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania narzędzia i nie zalecamy ich instalacji.
  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Zmiany interfejsu na polski dokonać można z poziomu ustawień narzędzia.
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
ProducentMajor Share
Liczba pobrań11 780
Data aktualizacji20 paź 2021
Rozmiar pliku0.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Instagram Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)