Instagram Downloader ikona

Instagram Downloader2021.1

WindowsGrafikaInne programy graficzneInstagram Downloader
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Instagram Downloader to niewielkie narzędzie, z pomocą którego błyskawicznie pobierzemy zdjęcia opublikowane na dowolnym profilu w serwisie Instagram.

Działanie i obsługa programu została uproszczona do granic możliwości. Chcąc pobrać zdjęcia ze swojego lub dowolnego innego profilu w serwisie Instagram wystarczy, że podamy właściwą nazwę użytkownika. Po tym narzędzie wyświetli pełną listę dostępnych zdjęć, a rola użytkownika ogranicza się jedynie do wskazania pozycji, które chcielibyśmy zapisać na dysku komputera. Aplikacja pozwala pobierać pojedyncze pliki graficzne, jak również wszystkie fotografie udostępnione w obrębie danego profilu.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania narzędzia i nie zalecamy ich instalacji.
  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Zmiany interfejsu na polski dokonać można z poziomu ustawień narzędzia.
Udostępnij
Instagram Downloader 2021.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
ProducentMajor Share
Liczba pobrań11 244
Data aktualizacji20 paź 2021
Rozmiar pliku0.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Instagram Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)