Instagram ma awarię. Użytkownicy nie mogą się zalogować (aktualizacja)

Awaria Instagrama w całej Polsce
Awaria Instagrama w całej Polsce
Źródło zdjęć: © Downdetector
Konrad Siwik

31.10.2022 15:29, aktual.: 01.11.2022 15:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacje należące do Mety ostatnimi czasy nie mają dobrej passy. Kilka dni temu użytkownicy Facebooka zostali pozbawieni dostępu do serwisu. Tym razem podobna sytuacja spotkała Instagram, w którym pojawiają się problemy z logowaniem.

Użytkownicy serwisu Downdetector raportują o problemach z Instagramem. Na stronie pojawiło się już ponad 2 tys. zgłoszeń. Najczęściej dotyczą one awarii podczas logowania do platformy społecznościowej. Część osób ma też kłopot z działaniem aplikacji mobilnej czy też edytowaniem własnego profilu.

Awaria Instagrama
Awaria Instagrama© Downdetector

Zgłoszenia awarii Instagrama nadciągają z całej Polski. Najwięcej z nich pochodzi z dużych miast takich jak Warszawa, Kraków, Gdynia, Katowice, Poznań, Łódź, Lublin czy Wrocław. Niektórzy użytkownicy piszą w komentarzach, że w wyniku awarii stracili sporą liczbę obserwujących. Inni skarzą się na całkowite zablokowanie konta lub zmienione hasła.

"Jesteśmy świadomi, że niektórzy z was mają problemy z dostępem do swojego konta na Instagramie. Przyglądamy się temu i przepraszamy za niedogodności" – pisze na Twitterze zespół PR Instagram Comms.

Nie wiadomo, co jest przyczyną awarii. Jednak wnioskując po zeszłotygodniowych problemach z Facebokiem, można stwierdzić, że Meta nie ma najlepszej passy. Może, zamiast skupiać się na tworzeniu metaverse, powinna nieco zadbać o produkty, które są już na rynku i trafiają do szerokiego grona odbiorców.

Aktualizacja

Tuż po godzinie 19.00 czasu polskiego funkcjonalność Instagrama zaczęła wracać do normy. Kwadrans przed godz. 20.00 liczba zgłoszeń w serwisie Downdetector wynosiła ok. 170.

Konrad Siwik, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)