Instagram ma awarię. Użytkownicy nie mogą się zalogować (aktualizacja)

Instagram ma awarię. Użytkownicy nie mogą się zalogować (aktualizacja)

Awaria Instagrama w całej Polsce
Awaria Instagrama w całej Polsce
Źródło zdjęć: © Downdetector
Konrad Siwik
31.10.2022 15:29, aktualizacja: 01.11.2022 15:26

Aplikacje należące do Mety ostatnimi czasy nie mają dobrej passy. Kilka dni temu użytkownicy Facebooka zostali pozbawieni dostępu do serwisu. Tym razem podobna sytuacja spotkała Instagram, w którym pojawiają się problemy z logowaniem.

Użytkownicy serwisu Downdetector raportują o problemach z Instagramem. Na stronie pojawiło się już ponad 2 tys. zgłoszeń. Najczęściej dotyczą one awarii podczas logowania do platformy społecznościowej. Część osób ma też kłopot z działaniem aplikacji mobilnej czy też edytowaniem własnego profilu.

Awaria Instagrama
Awaria Instagrama© Downdetector

Zgłoszenia awarii Instagrama nadciągają z całej Polski. Najwięcej z nich pochodzi z dużych miast takich jak Warszawa, Kraków, Gdynia, Katowice, Poznań, Łódź, Lublin czy Wrocław. Niektórzy użytkownicy piszą w komentarzach, że w wyniku awarii stracili sporą liczbę obserwujących. Inni skarzą się na całkowite zablokowanie konta lub zmienione hasła.

"Jesteśmy świadomi, że niektórzy z was mają problemy z dostępem do swojego konta na Instagramie. Przyglądamy się temu i przepraszamy za niedogodności" – pisze na Twitterze zespół PR Instagram Comms.

Nie wiadomo, co jest przyczyną awarii. Jednak wnioskując po zeszłotygodniowych problemach z Facebokiem, można stwierdzić, że Meta nie ma najlepszej passy. Może, zamiast skupiać się na tworzeniu metaverse, powinna nieco zadbać o produkty, które są już na rynku i trafiają do szerokiego grona odbiorców.

Aktualizacja

Tuż po godzinie 19.00 czasu polskiego funkcjonalność Instagrama zaczęła wracać do normy. Kwadrans przed godz. 20.00 liczba zgłoszeń w serwisie Downdetector wynosiła ok. 170.

Konrad Siwik, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)