Instagram testuje wyczekiwaną funkcję. Wiadomości pojawią się na komputerze

Instagram testuje wyczekiwaną funkcję. Wiadomości pojawią się na komputerze

Instagram testuje wyczekiwaną funkcję. Wiadomości pojawią się na komputerze
13.02.2019 10:28

Instagram dostępny z poziomu przeglądarki internetowej jest znacznie uboższy względem mobilnej aplikacji. Logując się na komputerze lub na smartfonie przez przeglądarkę internetową, nie można m.in. korzystać z funkcji prywatnych wiadomości. Niebawem ma się to jednak zmienić.

Instagram z wiadomościami na komputerze

Jak informuje Engadget, powołując się na informacje udostępnione przez Jane Manchun Wong, specjalizującą się w inżynierii odwrotnej, Instagram prowadzi testy nowej funkcji. Serwis społecznościowy zamierza bowiem wprowadzić prywatne wiadomości dostępne przez mobilną przeglądarkę internetową, bez konieczności instalowania aplikacji na smartfonie, a także dostępne na komputerze.

Na stronie internetowej Instagrama pojawi się nowa ikonka w prawym górnym rogu. Po jej kliknięciu, użytkownik zostanie przeniesiony do sekcji prywatnych wiadomości, zupełnie jak w mobilnej aplikacji. Będzie można przejrzeć historię, przeczytać nowe wiadomości i oczywiście odpisać. Ponadto, na nowej ikonce zostanie umieszczony licznik nieodebranych powiadomień.

Nowa funkcja ma zostać udostępniona w najbliższym czasie. Nie została jednak podana konkretna data. Należy więc uzbroić się w cierpliwość.

Niestety, wciąż bez kluczowej funkcji

Niebawem Instagram umożliwi wysyłanie prywatnych wiadomości na komputerze. Jednakże wciąż nie została wprowadzona podstawowa funkcja. Użytkownicy nie mogę bowiem wrzucać zdjęć z poziomu komputera. Oficjalnie opcja, na której opiera się serwis społecznościowy nastawiony na udostępnianie zdjęć, dostępna jest tylko w aplikacji i przez mobilną stronę internetową.

Najnowszą wersję Instagrama znajdziecie w naszym katalogu oprogramowania. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z Androidem i iOS-em. Warto dodać, że niebawem Instagram może otrzymać nowy wygląd.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)