r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Instagram 28.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Jeden z najpopularniejszych programów do robienia, edytowania i dzielenia się swoimi zdjęciami i filmami. Dzięki sporej ilości filtrów i banalnej obsłudze, z miejsca podbił serca użytkowników iOS, a następnie Androida i Windows Phone.

Centralne miejsce aplikacji zajmuje strumień ze zdjęciami naszych znajomych i obserwowanych osób. Poza samym zdjęciem (bądź też krótkim wideo) widzimy ostatnie polubienia oraz komentarze.

Na dole ujrzymy skróty do najważniejszych części programu: strony głównej, eksploruj (pomaga wyszukiwać ciekawe materiały i użytkowników), przycisk dodania zdjęcia, powiadomienia oraz nasze konto. Dodawanie nowych zdjęć zajmuje centralne miejsce w dolnym pasku. Możemy albo wykonać nowe, albo skorzystać z któregoś z już wykonanych. Obsługiwane są obie kamery urządzenia. Obok przycisku migawki, znajduje się ikona kamery, która pozwala zmienić tryb ze zdjęcia na wideo.

Następnie wita nas okno edycji, spora ilość filtrów oraz kilka prostych narzędzie. Gdy efekt będzie zadowalający pozostaje nam dodać komentarz oraz przesłać materiał na Instagram i kilka innych serwisów społecznościowych. Cała obsługa jest banalna, co jest największą zaletą programu. Brak w nim zbędny opcji i niepotrzebnych udziwnień.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Instagram z geonaklejkami, czyli Facebook ponownie skopiował Snapa

4
08.03.2017  •  Mateusz Budzeń

Jakich funkcji brakuje wam w Instagramie? Prawdopodobnie nie tych wszystkich charakterystycznych dla Snapchata. Innego zdania jest Facebook, który ogłosił, że użytkownicy będą mogli korzystać z geonaklejek, znanych już wcześniej właśnie ze Snapa. Facebook zazdroszcząc sukcesu Snpachatowi i nie mogąc znieść tego, że firma nie chciała się sprzedać, postanowił upodobnić swoje czołowe aplikacje do konkurenta. Trafiło m.in. na Instagrama, który już otrzymał Relacje, czyli kopię My Story ze Snapa. Propozycja Facebooka oferuje mniej funkcji, ale największy portal społecznościowy się nie poddaje i…

Instagram z funkcją dodawania wielu zdjęć naraz powtórzy sukces Stories?

4
22.02.2017  •  Maciej Olanicki

Facebook odważnie eksperymentuje z formami treści, jakie udostępniać można na Instagramie. Zaczynał on od kwadratowych zdjęć z nałożonymi filtrami i szybko ewoluuje – stopniowo wprowadzano obsługę krótkich filmów, a także udostępnianych wszystkim na określony czas treści wzorowanych na Snapchacie. Ta ostatnia funkcja okazała się zresztą dużym sukcesem, wielu użytkowników jest zdania, że Stories w wydaniu instagramowym prezentuje się lepiej niż oryginał. Nic zatem dziwnego, że Facebook idzie za ciosem. Na blogu Instagrama ukazał się już komunikat o wprowadzeniu możliwości udostępniania wielu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.