Instagram Instagram

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jeden z najpopularniejszych programów do robienia, edytowania i dzielenia się swoimi zdjęciami i filmami. Dzięki sporej ilości filtrów i banalnej obsłudze, z miejsca podbił serca użytkowników iOS, a następnie Androida i Windows Phone.

Centralne miejsce aplikacji zajmuje strumień ze zdjęciami naszych znajomych i obserwowanych osób. Poza samym zdjęciem (bądź też krótkim wideo) widzimy ostatnie polubienia oraz komentarze.

Na dole ujrzymy skróty do najważniejszych części programu: strony głównej, eksploruj (pomaga wyszukiwać ciekawe materiały i użytkowników), przycisk dodania zdjęcia, powiadomienia oraz nasze konto. Dodawanie nowych zdjęć zajmuje centralne miejsce w dolnym pasku. Możemy albo wykonać nowe, albo skorzystać z któregoś z już wykonanych. Obsługiwane są obie kamery urządzenia. Obok przycisku migawki, znajduje się ikona kamery, która pozwala zmienić tryb ze zdjęcia na wideo.

Następnie wita nas okno edycji, spora ilość filtrów oraz kilka prostych narzędzie. Gdy efekt będzie zadowalający pozostaje nam dodać komentarz oraz przesłać materiał na Instagram i kilka innych serwisów społecznościowych. Cała obsługa jest banalna, co jest największą zaletą programu. Brak w nim zbędny opcji i niepotrzebnych udziwnień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!