WindowsProgramowanieTworzenie instalatorówInstall Creator

Install Creator2.0 build 45

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Install Creator to bezpłatne także do zastosowań komercyjnych narzędzie do tworzenia instalatorów dla własnych aplikacji.

Efekt działania to pojedynczy, łatwo rozpowszechnialny plik wykonywalny z instalatorem o standardowym dla takich narzędzi interfejsie użytkownika. Install Creator pozwala dostosować wszystkie niezbędne parametry wyglądu instalatora do własnych potrzeb - samemu ustala się między innymi wszystkie teksty i elementy graficzne, można też definiować szablony dla różnych języków.

Instalatory budowane za pomocą Install Creatora tworzą ikony i foldery w menu Start, kopiują wszystkie niezbędne pliki, instalują w systemie biblioteki, fonty, kontrolki czy nawet wygaszacze ekranu oraz zostawiają po sobie deinstalator aplikacji pozwalający cofnąć wszystkie zmiany.

Uwaga!

  1. Spolszczenie do programu dostępne jest w naszym dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).
  2. Wersja bezpłatna narzędzia do tworzonych instalatorów dodaje okno z nieagresywną reklamą, która pojawia się tylko raz jako ostatni krok procesu instalacji. Poza tym, nie ma żadnych innych ograniczeń lub dodatkowych uciążliwości tak dla użytkowników, jak i twórców.
  3. Istnieje możliwość płatnej rejestracji produktu by pozbyć się także i tego elementu, dostępna jest ponadto edycja Professional pozwalająca między innymi w ramach jednego instalatora zawrzeć różne edycje rozpowszechnianego programu, wykonać instalację ze zdalnego źródła plików (tzw. instalator sieciowy lub webowy) oraz zaimplementować mechanizmy kontrolujące legalność wykorzystania aplikacji (jak np. kody rejestracyjne).
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.29 ocen
Twoja ocena
ProducentClickteam
Liczba pobrań24 862
Data aktualizacji11 paź 2015
Rozmiar pliku2.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)