WindowsProgramowanieTworzenie instalatorówInstallJammer

InstallJammer1.2.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

InstallJammer to narzędzie umożliwiające tworzenie instalatorów aplikacji dla rożnych systemów operacyjnych (MS Windows, UNIX, Mac OS X).

Program posiada wbudowany kreator, za pomocą którego tworzenie własnego instalatora trwa kilkadziesiąt sekund. Wystarczy tylko postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. W dalszym etapie użytkownik może przejść od razu do zbudowania instalatora lub skorzystać z bardziej zaawansowanych opcji za pomocą, których będzie mógł zapanować nad każdym detalem instalatora.

Do ciekawszych opcji oferowanych przez InstallJammer można zaliczyć możliwość obsługi przygotowanych instalatorów z poziomu wiersza poleceń oraz funkcję uruchamiania zewnętrznych programów, skryptów i wykrywania maszyny Java w systemie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
ProducentInstallJammer
Liczba pobrań7 526
Data aktualizacji3 gru 2010
Rozmiar pliku17.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)