bEswRiiJ
Intel Driver & Support Assistant ikona

Intel Driver & Support Assistant20.11.50.9

Strona głównaWindowsNarzędziaZarządzanie sterownikamiIntel Driver & Support Assistant
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Intel Driver & Support Assistant (kiedyś Intel Driver Update Utility) to oficjalne, bezpłatne narzędzie przeznaczone do aktualizacji sterowników urządzeń Intel zamontowanych w komputerze.

bEswRiiL

Program umożliwia aktualizację oprogramowania dla układów graficznych, kart sieciowych, minikomputera NUC i urządzeń typu Compute Sticks. Po uruchomieniu działa on w obrębie zasobnika systemowego (tzw. tray'a) skąd możliwe jest inicjowanie procesu skanowania komputera oraz wykrywania na nim przestarzałych sterowników. Operacja ta nie jest wykonywana przez opisywany Intel Driver & Support Assistant lecz przez usługę webową, na którą jesteśmy przekierowani.

Intel Driver & Support Assistant jest bardzo prosty w użyciu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. W ustawieniach daje możliwość konfiguracji częstotliwości sprawdzania dostępności nowych sterowników oraz ilości jednocześnie pobieranych plików.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Intel Driver & Support Assistant 20.11.50.9wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań11 530
Data aktualizacji9 gru 2020
Rozmiar pliku5.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Intel Driver & Support Assistant ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEswRijH