r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Intel Driver Update Utility 3.1.0.12

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Intel Driver Update Utility to oficjalne narzędzie do aktualizacji sterowników urządzeń firmy Intel zamontowanych w komputerze.

Galeria programu

Program pozwala w łatwy sposób wyszukać i zaktualizować wszystkie przestarzałe sterowniki zainstalowane w systemie Windows. Po jego uruchomieniu przeprowadzany jest dokładny skan urządzeń oraz sterowników do nich, a następnie wyświetlana jest lista z urządzeniami Intela, do których narzędzie znalazło nowsze wersje sterowników. Intel Driver Update Utility umożliwia oczywiście wygodne pobranie wspomnianych komponentów i ich późniejszą instalację.

Intel Driver Update Utility jest narzędziem bardzo prostym w użyciu i nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Z jego pomocą zaktualizujemy sterowniki wszystkich urządzeń Intela jakie zamontowano w komputerze stacjonarnym lub laptopie. Obsługiwane jest oprogramowanie dla chipsetów, kart sieciowych, układów graficznych itd.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
SzymonL   4 #2 08.12.2017 15:59

@Paweł Gapski z Drawska Wielkopolskiego (niezalogowany): Czego żeś się naćpał pisząc te brednie?

  #1 01.10.2017 12:25

Wybitnie wyśmienicie Bardzo Dobry łatwy w użyciu programik do aktualizacji sterowników .sterowniki aktualizuje się nim bardzo szybko w 100 procentach prawidłowo i poprawnie a co najważniejsze także absolutnie bezproblemowo i absolutnie bezbłędnie .mi pomógł uaktualnić przestarzałe sterowniki grafiki Intel z czasów Windowsa 8.1 na systemie Windows 10.1703 Creators Update [(Numer kompilacji systemu Operacyjnego )-(15063.632 ) z 25 września 2017 )] i to totalnie bezproblemowo dzięki niemu mam najnowsze sterowniki grafiki intel dla 64 bitowego Windowsa 10 Creators Update 1703 a także dla przyszłego Fall Creators Update 1709 .najszczerzej polecam posiadać ten program w swej dziesiątce 1703 creators update a także i przyszłej aktualizacji o nazwie Fall Creators Update (Win 10).1709 i nim aktualizować sterowniki Intel

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.