Intel Extreme Masters 2019: dwa weekendy atrakcji i turniej rangi Major w Katowicach

Intel Extreme Masters 2019: dwa weekendy atrakcji i turniej rangi Major w Katowicach

Intel Extreme Masters 2019: dwa weekendy atrakcji i turniej rangi Major w Katowicach
Oskar Ziomek
12.07.2018 18:56, aktualizacja: 13.07.2018 13:24

Finały Intel Extreme Masters w przyszłym roku po raz kolejny zawitają do Katowic. Na konferencji prasowej, która odbyła się dzisiaj w Międzynarodowym Centrum Kongresowym właśnie w Katowicach, przedstawiono kluczowe informacje związane z nadchodzącą imprezą. IEM 2019 będzie największym jak dotąd tego typu wydarzeniem i ponownie przyciągnie na Śląsk tysiące fanów eSportu oraz elektroniki podczas trwających równolegle targów IEM Expo.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nie ma wątpliwości, że najbliższe finały będą imprezą najwyższej rangi. Na IEM 2019 zobaczyć będzie można bowiem między innymi turniej klasy Major w CS:GO. To kolejny atut, dzięki któremu finały zawodów IEM odbywające się w Polsce będą jeszcze bardziej rozpoznawaną imprezą na świecie. Już teraz mają bowiem ogromne znaczenie dla rozwoju miasta i regionu, o czym wielokrotnie wspominał między innymi Prezydent Katowic, Marcin Krupa.

Podczas imprezy przewidywane są oczywiście przede wszystkim atrakcje dla fanów gier, ale nie tylko. Poza zawodami na głównej scenie w Spodku, w pobliskim Centrum Kongresowym po raz kolejny odbywać się będzie IEM Expo – wystawa sprzętu, podczas której organizowana jest masa konkursów i dodatkowych niespodzianek. To również rzadka okazja do kupienia elektronicznego sprzętu w dużo niższych cenach od tych, które normalnie znaleźć można w sklepach.

Major CS:GO w Katowicach - najważniejszy turniej dla każdego gracza!

Święto graczy w Katowicach będzie trwało aż dwa weekendy: od 21 do 24 lutego oraz w kolejnym tygodniu, czyli od 28 lutego do 3 marca. Tak jak w poprzednich latach, impreza odbywać się będzie zarówno w Spodku, jak i znajdującym się obok MCK. Niezmiennie wstęp na imprezę będzie darmowy, lecz będzie można oczywiście nabyć także bilety wcześniejszego wstępu. Ich sprzedaż ma ruszyć już we wrześniu i będzie podzielona na tury, tak by więcej osób miało okazję kupić atrakcyjny bilet.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)