MacOSGrafikaEfekty fotograficzneIntensify CK Pro
Intensify CK Pro ikona

Intensify CK Pro1.2.3

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Intensify Pro to prosty program, który pozwala manipulować barwami zdjęć i wydobyć z nich więcej charakteru. Znajdziemy tu kilkadziesiąt gotowych ustawień oraz kontrolki do ręcznej manipulacji barwami.

Zdjęcie można ulepszyć zarówno korzystając z jednego z przygotowanych przez producenta stylów, jak i dostosowując zdjęcie ręcznie. Znajdziemy tu ustawienia predefiniowane dla zdjęć architektury, krajobrazów, czarno-białych, a także efekty kreatywne i odszumianie. Ponadto można efekty łączyć za pomocą warstw i masek, czy to malowanych ręcznie, czy nakładanych z pomocą gradientów. Własne ustawienia można zapisać do późniejszego wykorzystania.

Intensify Pro może działać samodzielnie lub jako wtyczka do innych programów. Wersja próbna działa bez ograniczeń przez 15 dni.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSkylum
Liczba pobrań80
Data aktualizacji30 gru 2016
Rozmiar pliku28.88 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Intensify CK Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)