bDTYiwtN
Intensify CK Pro ikona

Intensify CK Pro1.2.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Intensify Pro to prosty program, który pozwala manipulować barwami zdjęć i wydobyć z nich więcej charakteru. Znajdziemy tu kilkadziesiąt gotowych ustawień oraz kontrolki do ręcznej manipulacji barwami.

bDTYiwtP

Zdjęcie można ulepszyć zarówno korzystając z jednego z przygotowanych przez producenta stylów, jak i dostosowując zdjęcie ręcznie. Znajdziemy tu ustawienia predefiniowane dla zdjęć architektury, krajobrazów, czarno-białych, a także efekty kreatywne i odszumianie. Ponadto można efekty łączyć za pomocą warstw i masek, czy to malowanych ręcznie, czy nakładanych z pomocą gradientów. Własne ustawienia można zapisać do późniejszego wykorzystania.

Intensify Pro może działać samodzielnie lub jako wtyczka do innych programów. Wersja próbna działa bez ograniczeń przez 15 dni.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Intensify CK Pro 1.2.3wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSkylum
Liczba pobrań72
Data aktualizacji30 gru 2016
Rozmiar pliku28.88 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Intensify CK Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTYiwuu
bDTYiwuL