Internet Netia nie działa. Awaria m.in. w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie (aktualizacja)

Internet Netia nie działa. Awaria m.in. w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie (aktualizacja)

Trwa awaria internetu Netia, źródło: downdetector.pl
Trwa awaria internetu Netia, źródło: downdetector.pl
Oskar Ziomek
24.03.2021 19:56, aktualizacja: 24.03.2021 21:05

Netia zmaga się z awarią internetu – wynika z szybko napływających zgłoszeń w serwisie downdetector. Tylko w ciągu ostatnich kilkunastu minut brak dostępu do sieci zgłosiło kilkuset użytkowników. W chwili pisania niniejszego tekstu wszystkich raportów jest już ponad 500.

Zgłoszenia o usterce internetu Netia napływają z wielu miast, w tym Warszawy, Wrocławia, Krakowa czy Łodzi. Większość użytkowników informuje o awarii samego internetu, ale niektórzy zwracają też uwagę na niedziałający telefon stacjonarny i internet mobilny. Co ciekawe, to nie pierwszy taki problem klientów Netii tego dnia. W godzinach nocnych było niestety podobnie.

Netia zmaga się z kolejną awarią, źródło: downdetector.pl
Netia zmaga się z kolejną awarią, źródło: downdetector.pl

Jak się bowiem okazuje, klienci Netii nie mieli dostępu do internetu także tuż po północy w nocy z 23 na 24 marca. Wówczas liczba zgłoszeń w serwisie downdetector sięgnęła ponad 600, a problem utrzymywał się nawet po godzinie 2:00. Kolejne problemy Netii zaczęły się tuż po godzinie 19:15.

Niestety w tym momencie nie wiadomo co jest powodem problemu i jak długo awaria internetu będzie się utrzymywać. Szacując po tempie przyrostu zgłoszeń, usterka jest jednak z pewnością poważna. Na tę chwilę Netia nie opublikowała żadnego oświadczenia w tej sprawie na swoim profilu na Facebooku.

Aktualizacja, godz. 21:05

Jak wynika ze znacznego spadku liczby zgłoszeń w serwisie downdetector, sytuacja w Netii jest już najpewniej opanowana. W ciągu ostatnich kilkunastu minut do serwisu napłynęło tylko kilkadziesiąt raportów o problemach z internetem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)