IObit Advanced SystemCare Ultimate 12 stawia na prywatność i bezpieczeństwo

IObit Advanced SystemCare Ultimate 12 stawia na prywatność i bezpieczeństwo

IObit Advanced SystemCare Ultimate 12 stawia na prywatność i bezpieczeństwo
IObit Advanced SystemCare Ultimate 12 stawia na prywatność i bezpieczeństwo
19.12.2018 20:10

IObit wydał właśnie kolejną wersję programu Advanced SystemCare Ultimate – uniwersalnego programu do tuningu systemu, by uzyskać lepszą wydajność, zabezpieczenia i wygodnie przeprowadzać zabiegi konserwacyjne. W wersji 12 programu znajdziemy nowości związane przede wszystkim z prywatnością i bezpieczeństwem.

Wersja 12 IObit Advanced SystemCare Ultimate skupia się na ochrone naszych komputerów i danych przed różnego typu cyberatakami. W programie wprowadzona została przebudowana i o 15 proc. powiększona baza sygnatur wirusów, uzywana do wykrywania i usuwania zagrożeń w czasie rzeczywistym. Program ochroni nas przed trojanami, spyware, ransomware, rootkitami i skryptami kopiącymi kryptowaluty bez naszej wiedzy. Narzędzie Security Reinforce zostało poprawione, by lepiej zabezpieczać potencjalne luki w systemie.

Silnik skanujący dysk w poszukiwaniu zbędnych i szkodliwych plików także został poprawiony i może pochwalić się o 9 proc. lepszą skutecznością. Optymalizacja procesów uruchamianych podczas startu systemu może przyspieszyć to zadanie o całe 30 proc. Ulepszenia idą w parze z bardziej intuicyjnym monitorem wydajności.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W porównaniu z poprzednią wersją programu, Advanced SystemCare Ultimate 12 ma też więcej funkcji chroniących nasze dane i ważne pliki. Funkcja Privacy Shield może blokować dostęp do programów i plików nieautoryzowanym procesom, zostaną więc zabezpieczone takie dane, jak historia przeglądania, lokalne dane poczty, kontakty, pliki OneDrive czy Dropboxa. Ponadto w przeglądarkach Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge i Internet Explorer możemy korzystać z mechanizmu zamazującego cyfrowy „odcisk palca” i automatycznie czyścić dane przeglądania po zakończeniu sesji.

Advanced SystemCare Ultimate 12 znajdziecie w naszej bazie programów. Można z niego korzystać na systemach: Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows XP i Vista. Dostępna jest darmowa wersja próbna.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)